xcounter
Calendar Icon

Схуднення без обмежень і дієт: 7 методів прискорення метаболізму

26.01.2013 14:29

Традиційно вважається, що для схуднення необхідно нарощувати фізичні навантаження, і всім, хто хоче позбутися зайвої ваги, фахівці обов'язково рекомендують збільшувати свою активність за допомогою фітнесу або домашніх вправ

 способи прискорити метаболізм

Традиційно вважається, що для схуднення необхідно нарощувати фізичні навантаження, і всім, хто хоче позбутися зайвої ваги, фахівці обов'язково рекомендують збільшувати свою активність за допомогою фітнесу або домашніх вправ.

Проте дослідники з Університету Джона Хопкінса прийшли до висновку, що головне в справі схуднення - це все-таки правильний метаболізм.

У своїх спостереженнях вчені помітили дивну деталь. Деякі люди не набирають зайву вагу, хоча їдять будь-які продукти майже в будь-яких кількостях. Як переконалися дослідники, причина парадоксу криється у високій швидкості обміну речовин. Експерти підрахували, що на активні фізичні навантаження витрачається від 15 до 30% всіх енерговитрат організму. Левова частка (65-75%) - це сон і стан пасивного відпочинку.

Кожна людина має свій показник метаболізму в стані спокою. При швидкому обміні речовин всі споживані калорії витрачаються без залишку. За словами вчених активний метаболізм не обов'язково буває тільки вродженим. Обмін речовин при бажанні можна «розігнати» і самому - це матиме на організм ефект позитивного стресу, мобілізує імунну систему і змушує жирові клітини більш активно перероблятися в енергію.

Такий спосіб схуднути експерти з Університету Хопкінса вважають більш дієвим методом, ніж виснажливі тренування. Його на думку вчених можна використовувати практично в будь-якому віці. 

Дієтологи рекомендують 7 способів прискорити метаболізм для схуднення:

- Більше рухатися: вставати і ходити під час розмови по телефону, наспівувати або вистукувати мелодію сидячи за столом і т.д.;

- Більше бувати на відкритому повітрі, працювати і гуляти на холоді - низька температура змушує організм активніше витрачати калорії;

- Нарощувати м'язову масу - м'язи спалюють калорій в кілька разів більше ніж жир;

- Висипатися - для активного метаболізму спати потрібно більше 7 годин на добу, у хронічно недосипаючих людей швидкість обміну речовин знижується;

- Вживати більше простої води - лише дві чашки в день прискорюють метаболізм на 40%;

- Ввести в раціон білкову їжу, оскільки на її засвоєння витрачається більше енергії;

- Обов'язково снідати - лікарі радять їсти вранці хліб з високим відсотком вмісту злакових, щоб «розбудити» метаболізм.

 Для довідки: метаболізм - швидкість обміну речовин, або швидкість, з якою організм перетворює їжу в енергію. Надмірна вага часто буває пов'язаний зі зниженим метаболізмом (уповільненим обміном речовин), і навпаки, недостатня вага - з підвищеним метаболізмом. Чим нижче метаболізм - тим більше калорій організм відкладає в жирові запаси.

По материалам: http://svit24.net/

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини