xcounter
Calendar Icon

Щоб розвалити цю країну, Кремль може не знадобитись

10.02.2017 17:19
Михайло Ткач, «Facebook»

Якщо так піде і далі.

Сьогодні до кінця засідання Ради досиділи менше 20 нардепів.

В середу Парубій закрив засідання через відсутність достатньої кількості депутатів для прийняття рішень. Це другий пленарний тиждень з початку року.

Попередній перший пленарний тиждень року був зірваний тим, що нардепи масово поїхали на інавгурацію Трампа та на економічний форум у Давос.

Що далі?

- Голосування за законопроекти у чатику telegram?

Цей пленарний тиждень запам'ятався тим, що депутат від президентської фракції малював на шматку берлінської стіни біля посольства стратегічного партнера нашої країни (за це він навіть не був виключений із фракції), інший депутат від президентської фракції відірвав своєму колезі рукав, Ляшко впав на сходах. Нардеп Онищенко у розмові з Мартиненком зізнається у тому, що має грецький паспорт. Екс-нардеп від політсили міністра юстиції, міністра внутрішніх справ та екс-прем'єр-міністра країни розповідає що витрачає лише на одного адвоката 100 тисяч на місяць, перебуваючи під слідством одразу у кількох країнах, зустрічається з президентом. Одні олігархи чомусь саме зараз "блокують" інших олігархів на Донбасі.

В той же час влада закликає народ з розумінням ставитись до економічної ситуації з огляду на війну. А на Майдані постійно прощаються з загиблими героями, які залишають сиротами восьмимісячних дітей.

Якщо так піде і далі щоб розвалити цю країну кремль може не знадобитись. Кремль, схоже, може знадобитись щоби ті, хто її розвалюють, мали виправдання перебувати при владі.

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости