xcounter
Calendar Icon

Як НАБУ та прокуратура створюють видимість боротьби з корупцією

15.02.2017 13:08
Сергій Боричевський, «Facebook»

За час діяльності НАБУ, зі справ, які вони направили до суду, винесено 11 вироків у всього лише 4-ох справах.

Виталий Шабунин, побачив у вас пост, де ви пишаєтесь НАБУ. Сергій Іванов вам, як прокурору колишньому, буде цікаво поржати. Глянув статистичні дані. Загалом, за час діяльності НАБУ, зі справ, які вони направили до суду, винесено 11 вироків у всього лише 4-ох справах:

1. Луганська суддя у змові з прокурором та адвокатом вимагали та отримали кошти за винесення вироку. Судді присудили штраф у 25,5тис.грн.Прокуратура подавала апеляцію, але суд залишив заяву без розгляду. Ну, тобто, апеляцію, очевидно, настільки криву подали, ймовірно, спеціально, що її просто не розглянули. В реєстрі за номером справи рішень немає.

2. Прокурор Херсонської прокуратури взяв хабар 25 000дол. США. У Херсонському суді всі судді взяли самовідвід і не розглядали справу, отож справу направили до Голопристанського районного суду. Чому відвід? Бо дружина прокурора працює суддею у міському суді.Прокурор визнав вину, уклавши угоду зі слідством. Вирок - штраф 25тис.грн. Вловлюєте? Взяв 25у.е., зловили, заплатив 1у.е. Хороший ризик. Можна ризикувати, в принципі. Ясно, що ніякої апеляції навіть не було, бо ж угода зі слідством.

3. 2 вироки по справі Кіотських грошей. Замах на розтрату 480 млн. грн. Обвинувачені уклали угоду зі слідством про визнання вини.Один вирок - штраф 17тис.грн. Другий вирок - 1 рік обмеження волі з іспитовим строком 1 рік (по факту ніякого покарання).

4. 7 вироків у так званій "газовій справі Онищенко" (співучасть у злочинній організації, створеній та очолюваній Онищенко). Усі вироки - штрафи не більше 20000грн (комусь 6800, комусь 10000 і т.д.), обмеження чи позбавлення волі з іспитовими строками (тобто, не сів ніхто), одного одразу постановою суду звільнили від кримінальної відповідальності (причому, у звіті НАБУ цей здобуток гордо позначено як "вирок").

Загалом, схема така: убівай, воруй, *бі гусєй. Зловлять - визнай вину, слідство завжди готове укласти угоду, призначити мінімальний штраф і відпустити додому, бо ніхто з тобою не хоче процесуально заморочуватися (тобто, ніхто не хоче працювати), адже усі самі такі.

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости