xcounter
Calendar Icon

Шахтарі і металурги окупованого Донбасу через блокаду залізниці масово беруть у руки зброю

16.02.2017 12:00
Тетяна Висоцька, «Facebook»

Це офіційне повідомлення української розвідки.

Шахтарі і металурги окупованого Донбасу через блокаду залізниці масово беруть у руки зброю і йдуть воювати проти України. Ні, це не маячня якогось міністра-недоучки, це офіційне повідомлення української розвідки.

Сьогодні рано вранці Головне управління розвідки Міноборони України заявило, що «російське окупаційне командування скориставшись режимом припинення вогню (з 9 лютого ц.р.) нарощує боєздатність з’єднань і частин… за рахунок призову робітників підприємств вугледобувного комплексу, які залишилися без робочих місць внаслідок припинення поставок вугілля залізницею».

Уявляєте, людина тиждень сидить без роботи, а потім бере зброю і йде вбивати.

Звісно, думаю, що це вигадка, яка має на меті виправдати припинення блокади і продовження торгівлі з окупантами. Але ж зацініть, як креативно вони вигадують «оперативні повідомлення»!

Бо ж якщо це правда, то про жодну швидку ре-інтеграцію Донбасу в Україну після завершення війни не може бути й мови. Тільки довга, багаторічна процедура по аналогії з денацифікацією Німеччини після Другої світової. Арешти і осудження злочинців, табори для інтернованих (які в Німеччині існували з 1945 по 1950 рік). Насправді, так і треба зробити, якщо ми не хочемо після підписання «миру» якимось умовним Кучмою та Медведчуком у Мінську, ці милі безробітні робітники зі зброєю не з’явилися на наших вулицях.

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости