xcounter
Calendar Icon

Поки Путін нарощує сили, ми поступово дробимося і перемагаємо один одного

29.10.2017 23:56
Володимир Шередега, «24канал»

​Щорічне планове осіннє загострення, що традиційно валиться нам на голови за розкладом разом із дощами і жовтим листям, давно вже призводить до розпаду особистості не тільки в окремих індивідуумів, але й в усього українського суспільства в цілому.

Вже звично й очікувано восени воно ділиться на декілька приблизно однакових груп із різними поглядами, принципами, баченням і планами порятунку або розвитку країни. Протистояння між ними є показовим. Хоч зазвичай і відбувається здебільшого в соціальних мережах, а не на вулицях.

І якщо ще декілька років тому суспільство в широкому масштабі розколювалось на два великі табори за вподобаннями зближення чи віддалення від Росії, на що довгими роками умисно й мотивувала, й мобілізувала нас практично кожна діюча влада, то зараз подібних груп стало набагато більше.

Але найсумніше й найнебезпечніше в тому, що проросійська і ватна група й надалі залишається з часів Майдану більш-менш стійкою і стабільною. Колотися, ділитися і дробитися на все більшу кількість все дрібніших і дрібніших груп продовжуємо тільки ми.

Підтвердженням цього стає кожна нова політична чи суспільна подія. Кожен новий резонанс. Ми давно вже більше дискутуємо і сперечаємось між собою за "правильність", чи "істинність" стратегій подальшого розвитку подій, ніж з самим ворогом. В той час, поки він тільки все більше нарощує сили, ми поступово перемагаємо один одного.

Але хаотична демократія в часи визначних історичних подій і шансів – справа не для українців. Власне, у часи ризиків для існування держави і народу вона не підходить ні для кого. Її варто було б залишити на якесь оптимістичне мирне майбутнє. Проте, часу на розуміння цього залишається все менше і менше.

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини