Дев'ять висновків після вибухів в Ічні

З влади видачі нема, тож на зорепад можете не розраховувати.

Дев'ять висновків після вибухів в Ічні

Ну що ж, після підбиття перших підсумків стало цілком очевидно, що

1. Вибухатиме й надалі, причому "рука Москви" прикриватиметься службовою недбалістю й крадійництвом, а ті, своєю чергою, прикриватимуться "рукою Москви"

2. Нам на фіг не потрібне розслідування: всі й так усе знають. Вітаю, вкотре доведено тезу щодо постправди: істина не має значення, має значення лише відповідність нової інформації вашим переконанням.

3. Хардкорний популізм - єдиний спосіб функціонування і влади, й опозиції в Україні. І цей момент паплюжить саму суть виборчого процесу. Адже кожен по факту роздає гречку - як не фізичну, то метафоричну. Тепер найпопулярніший її сорт називається "Безпека".

4. Чекаємо на лавину інформації та "інформації" щодо якості українських боєприпасів, схем утилізації та закупок за кордоном нових партій боєприпасів "за космічними цінами" - причому маніпулятивна складова в них у рази перевищуватиме інформативну.

5. Почнуть просувати тезу, що "нам треба як у Штатах" - себто, віддати охорону складів на аутсорсинг "перевіреним міжнародним компаніям".

6. Наші очільники почнуть махати перед носом ЄС стосами фоток зі згарища й будити сумління європейців, які притримують гранти на утилізацію. З сумнівним, зрештою, успіхом.

7. Кошторис відновлення пошкоджених об'єктів і будинків буде в рази завищений, та компенсації постраждалим будуть і мінімальними, і невчасними, і безсоромно бюрократизованими.

8. Почнеться чергова кампанія під гаслом "Ми самі маємо себе забезпечити" - йтиметься, звісно, про необхідність у найкоротші терміни налагодити власне виробництво усієї номенклатури боєприпасів. Результатом цього лобіювання з великою долею ймовірності стане реалізація схеми "свій до свого по своє".

9. З влади видачі нема, тож на зорепад можете не розраховувати. Хоча стрілочника показово покарають, надавши чи то можливість, чи то гарантію поновлення через суд.

Популярные видео на YouTUBE

Материалы по теме

Самые важные новости

Чтобы не пропустить главные новости недели, подпишись на пятничную рассылку.