Calendar Icon

Різниця між олігархами минулого і сьогодення: ці фото жахають

Різниця між олігархами минулого і сьогодення: ці фото жахають
01.11.2018 15:41 (Обновлено 01.11.2018 в 15:43)
Тетяна Даниленко, «Facebook»

​Українські олігархи минулого були лохами. Вони будували свої вілли не в Іспанії, не в Італії і навіть не в Каліфорнії.

Недалекоглядні магнати початку минулого століття через простоту душевну будувалися в провінції. Прямо в Україні. І прямо тут намагалися робити щось на кшталт Європи. На фото - один з дуже багатьох українських маєтків родини Терещенків. Це замок в неоготичному стилі в смт Червоне Житомирської області, який будували не вони. Купили готовий, а поруч звели цукрозавод, конюшню, бібліотеку, школу, фонтани, розбили величезний парк, інвестували в авіа- і прямо на території маєтку конструювали літаки. Возили на місцеву сцену Шаляпіна і займалися іншими дурницями.

Зараз в Україні олігархи набагато розумніші. Вони просто смокчуть звідси ресурси, а вкладаються там - де вже не треба з нуля будувати школи, бібліотеки та авіамайстерні.

Незалежна Україна неоготичний замок Терещенків, який зараз нагадує декорації для фільму жахів, віддала Московському патріархату під монастир. Довкола замку лишилося багато промислових будівель, які виглядають так, ніби їх вирвали з корінням десь у Франції, а може й Великій Британії і встромили посеред депресивного українського села. Усі ці будівлі теж часів Терещенків. Вони і зараз використовуються за прямим призначенням - як і тоді, село продовжує жити з цукрового буряка.

А нащадок роду Терещенків, який приїхав сюди з Франції і спробував розбудувати бізнес, як його предки, був виставлений в Україні на посмішище. Розумний би сюди жити не їхав. Розумні висмоктують ресурси країни, навіть не приїжджаючи.

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
загрузка...
А-9834,05 грн./литр
А-95+31,61 грн./литр
А-9530,2 грн./литр
А-9229,17 грн./литр
ДТ29,57 грн./литр
LPG13,51 грн./литр