Calendar Icon

Не кидатися в крайності: як правильно повернути форму після зими

Не кидатися в крайності: як правильно повернути форму після зими
05.03.2019 13:46 (Обновлено 05.03.2019 в 13:49)
Светлана Фус, «Facebook»

Весна - хочеться змін. Хочеться оновлень в кращу сторону - якщо не в житті, то хоча б у зовнішньому вигляді.

А результату бажано швидкого... І понеслося - експрес-дієти, таблетки для схуднення, голодування, спорт до знесилення. Я раджу не кидатися в крайності. Саме вони - причина невдач.

Ви ж не перший раз в житті вирішуєте, що треба про здоров'я подумати? Тому зупиніться і зважте ось на що.

Харчування взимку, якщо ви поправилися, було стресовим. Продукти, які ви їли, навряд чи містили весь набір корисних вітамінів і мінералів. А відсутність регулярних фізичних навантажень послабило серцевий м'яз. На такому тлі обмеження харчування - дієта, може принести тільки шкоду організму, спровокувати загострення хронічних захворювань або появу нових.

Я хочу порадити, як перейти на здорове харчування. Що робимо? Перший крок до своєї мрії - перегляньте своє харчування. Приберіть все шкідливе з раціону, а корисні продукти поділяємо на 3 - 4 прийома... і «занурюємося» в спорт: крок за кроком. Починаємо робити ранкову зарядку, піднімайтися без ліфту на 3-4-й поверх.

Вносимо оновлення в своє нове життя поступово, дозовано, не одразу - ось головне правило. Тоді вони будуть проходити без стресу, а ваші зусилля будуть зрозумілими і комфортними для вас. І у вас все вийде!

Ставте реальні цілі, наприклад, схуднути за 3 місяці здорового харчування і вправ на 3-4 кг і зберігати досягнену вагу. Тоді нові звички непомітно стануть вашими вже назавжди.

Зробіть, нарешті, це вашим способом життя. Тоді не доведеться весь час худнути до будь-якої дати чи сезону.

Всім здорової, смачної і продуктивної весни!

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
загрузка...
А-9834,05 грн./литр
А-95+31,61 грн./литр
А-9530,2 грн./литр
А-9229,17 грн./литр
ДТ29,56 грн./литр
LPG13,49 грн./литр