Calendar Icon

Відставка Болтона є поганою новиною для України

Відставка Болтона є поганою новиною для України
13.09.2019 14:17 (Обновлено 13.09.2019 в 14:21)
Юрій Луканов, «Facebook»

​Болтон дуже нетерпимий до всяких тоталітарних режимів і завжди пропонує щодо них дуже жорсткий підхід.

Прикра новина для України. Зненацька. Трамп звільнив свого радника з національної безпеки Джона Болтона. Він свого часу запросив його на роботу, бо той підтримував жорстку позицію Трампа щодо Ірану. Він був прихильником виходу США з ядерної угоди з Іраном. Нині ж у Болтона розхдодження з Трампом щодо його позиції по ПН Кореї, Афганістану тощо. Про Україну і Росію у повідомленнях не згадується.

Думаю, що річ у тим, що Болтон дуже нетерпимий до всяких тоталітарних режимів і завжди пропонує щодо них дуже жорсткий підхід. Зокрема, він радив Джорджу Бушу, в адміністрації якого працював, воювати проти Іраку. Так ось щодо Ірану у нього співпали з Трампом позиції. Але в інших випадках - ні. Бо Трамп аж ніяк не войовничий в сенсі війни гарячої. Він не хоче воювати. Він намагається домовитися з Пн Кореєю, вивести війська з Афганістану. Припускаю, що це не дуже подобається Болтону. Тому і мусив піти у відставку.

Для України відставка Болтона прикрість. Бо він є жорстким противником Росії. Він підтримував ідею вступу України до НАТО ще 2008 року.

Нагадаю, що у Трампа було два радники з національної безпеки - Майкл Флінн і Генрі МакМастер.

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9833,22 грн./литр
А-95+30,2 грн./литр
А-9528,87 грн./литр
А-9227,83 грн./литр
ДТ28,09 грн./литр
LPG12,09 грн./литр
загрузка...
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости