Calendar Icon

Активні роботи з ремонту Шулявського мосту почнуться за кілька тижнів, – Давтян

24.10.2018 12:29 (Обновлено 24.10.2018 в 12:30)

Активні роботи з ремонту Шулявського шляхопроводу почнуться за кілька тижнів, і до кінця грудня міст має бути повністю розібраний. Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян в інтерв'ю руху «Чесно».

Дмитро Давтян

«Об'їзні шляхи зроблені, є схема руху. Коли розберуть шляхопровід, буде встановлено світлофор на проспекті Перемоги. Основне поліпшення – те, до чого ми прагнемо, – це безпека для людей. Якщо, не дай Боже, щось трапиться з мостом, то це призведе до вкрай негативних наслідків», – вважає заступник мера.

За його словами, наразі є проблема зі знесенням частини корпусів заводу «Більшовик», які заважають будівництву одного з «листків» шляхопроводу. Це питання керівництво міста має врегулювати з Фондом держмайна.

«Проблема полягає в тому, що цей об'єкт не підлягає приватизації. У підприємства є величезна заборгованість з податку на землю. Ця цифра сягає вже понад 150 мільйонів гривень. Зарахувати суму заборгованості в обмін на цех неможливо, адже борг не перед містом, а перед ДФС (Державною фіскальною службою, – ред.), яка збирає податок. Тому ми сьогодні ведемо переговори з Фондом держмайна про те, щоб вони списали та зруйнували цей цех, а місто пішло б назустріч і зробило їм як компенсацію пільгову ставку на оренду землі на період, скажімо, 4-5 років», – пояснив чиновник.

За його словами, попри відсутність кінцевого рішення, роботи з ремонту Шулявського шляхопроводу розпочнуться найближчим часом.

«Ми починаємо ремонт без рішення щодо четвертого «листка» і з'їзду. Але у нас немає альтернативи, бо ми не можемо більше чекати. У крайньому разі, якщо не вдасться прибрати цех заводу, то ми залишимо з'їзд, який був, – просто зробимо реконструкцію», – зауважив Дмитро Давтян.

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9827,85 грн./литр
А-95+24,65 грн./литр
А-9523,45 грн./литр
А-9222,34 грн./литр
ДТ22,64 грн./литр
LPG11,92 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости