Calendar Icon

Наймасштабніше соцопитування: президентом однозначно стане Юлія Тимошенко, - політолог

27.12.2018 11:47 (Обновлено 27.12.2018 в 13:01)

«Новим президентом України однозначно стане Юлія Тимошенко», - так політичний експерт Дмитро Корнейчук прокоментував результати наймасштабнішого опитування громадської думки, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» в листопаді-грудні цього року. Похибка складає лише пів відсотка.

Юлія Тимошенко

Photo by Alexander Prokopenko

Згідно з отриманими результатами, Юлія Тимошенко перемагає як в першому, так і в другому турі виборів. Незалежно навіть від того, хто вийде до другого туру разом із нею. Юлія Тимошенко бере гору і над Петром Порошенком, і над Юрієм Бойком, і над Анатолієм Гриценком, і над Володимиром Зеленським. Якщо до другого туру вона вийде разом з чинним президентом, за Юлію Тимошенко готові проголосувати вдвічі більше українців, ніж за Петра Порошенка.

«Юлія Тимошенко є не лише безальтернативним лідером перегонів в цілому по Україні, але й утримує першість в 21 з 24 областей України. Крім того, вона демонструє стрімке зростання свого рейтингу. В той час як підтримка Петра Порошенка за роки його президентства впала вп’ятеро», - відзначив експерт.

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,01 грн./литр
А-95+31,55 грн./литр
А-9530,1 грн./литр
А-9229,03 грн./литр
ДТ29,33 грн./литр
LPG13,29 грн./литр
загрузка...
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости