Calendar Icon

Як ефективно приймати участь у державних тендерних закупівлях

17.05.2021 23:28 (Обновлено 17.05.2021 в 23:28)

Державні тендерні закупівлі через онлайн-майданчики дозволяють підвищити прозорість конкуренції з надання товарів та послуг. Держава отримує можливість закупати все необхідне за найкращими цінами та економити гроші платників податків, а ряд виробників - вийти на новий рівень виробництва та прибутків.

Однак для участі в тендерах треба розуміти, як працює система. Для того, щоб детально ознайомитися з умовами, видом торгів, торговельними майданчикам та користувачами варто почитати про державні закупівлі на Smarttender.biz. Тут максимально детально описано в інформаційному центрі про умови участі.

Державні публічні закупівлі проходять через відому систему “Prozorro”. Це офіційна сторінка, яка має доступ до всіх закупівель, передбачених державою. Державна програма має такі тендери: допорогові, тобто від 3000 до 200 000 і 1,5 млн грн для оплати робіт і послуг, а також надпорогові, де, відповідно, сума закупівель перевищує допорогові.

Система "Prozorro" має ряд переваг, відзначених рядом світових нагород та перевірених часом. Серед них - прозорість та вільний доступ до інформації з питань державних закупівель, швидкий та зручний доступ, коли кожен охочий має змогу не виходячи з дому бачити результати торгів, а також відкритість та доступність наявної інформації. У свою черг Smart tender дозволяє використовувати всі можливості системи максимально ефективно.

Чому варто скористатися майданчиком Smart tender?

  1. Перевірена система, яка має 4 рівні акредитації.
  2. Розширені функції, які роблять роботу легкою максимально доступною.
  3. Сучасна технічна складова, що дозволяє бути першою серед декількох торговельних майданчиків.
  4. Створення тендера займа в середньому 3 хвилини.
  5. Державні тогри відкриті цілодобово, працюють в режимі 24/7.
  6. Тісна та відкрита взаємодії між організатором та учасником.

На сайті SmartTender для швидкого пошуку варто скористатися зручним фільтром, за допомогою якого можна вибирати по ціні (від дорогої/дешевої), за датою закупівлі/закінчення прийому пропозицій/ за датою аукціону, а також без зайвих зусиль можна бачити вид торгів, умови оплати, область, очікувана вартість.

Ця інформація дозволяє швидко зробити або зайти максимально актуальну та релевантну пропозицію. Користуйтесь перевіреним офіційним тендером прозорро і неодмінно зможете вирішити питання державних закупівель.

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости