Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/www/www.facenews.ua/web/includes/functions.php on line 779
ВІДЕО. Герман сказала, коли почне цілувати руки депутатам | FaceNews.ua: новости Украины
xcounter
Calendar Icon

ВІДЕО. Герман сказала, коли почне цілувати руки депутатам

13.11.2012 15:49

Спочатку діло, протести згодом.

«Батьківщина», «УДАР» та «Свобода» після 4-годинних дискусій заявили: з мандатами не прощатимуться.

З такою новиною на «Свободу слова» прийшов голова опозиційного уряду Сергій Соболєв. Щоправда, були певні застереження.

«Якщо ми побачимо, що цей парламент робить те саме, що робили тушки в попередньому парламенті, так, ми підемо на надзвичайні заходи, які безпосередньо мають зупинити ту навалу, яка є в країні. Краще нехай будуть перевибори», - заявляє член Всеукраїнської об‘єднаної опозиції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Опозиція не проти боротися за крісло спікера у Верховній Раді, і точно наполягатиме – її члени мають на пропорційній основі очолювати парламентські комітети. Щоправда, детальніше зможуть говорити за місяць, коли визначать методи боротьби. Такої ж думки партія «УДАР», яка в парламенті насамперед боротиметься із диригентами.

«Якщо будуть чесні не шулера поруч сидіти, або злодії, тоді заходимо в парламент – це особисте голосування – такий закон. Ані Віталій Кличко, ані жоден з нас не веде ані з ПР, ані з комуністами чи з іншими – щодо посад. Нам це зовсім не цікаво», - зазначає член «УДАРу» Валентин Наливайченко.

Регіонали теж ідуть в парламент не за посадами, а за правдою – гаряче переконує радник Президента Ганна Герман. Вона закликає: політики мають помиритися і розробити список з 10 добрих справ для українського народу.

«А, наприклад, харківські угоди, закон про мови Ківалова – Колесніченко – чи це сприяло незалежності, чи допомагало українській державі? Очевидно, що ні. Зараз ми чуємо такі фрази, які ніби мають нас заспокоїти», - каже член Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрій Іллєнко.

Сама Герман закон про мови обіцяє виправити, голосувати своєю карткою.

«Бачите, скільки тут людей, якби це допомогло вам примиритися, якби це допомогло нам усім примиритися, то я би могла кожній із цих людей руку поцілувати. Я завжди буду голосувати за ті рішення, які йдуть на користь українському народу, незалежно від того, чи це буде проект опозиції чи проект влади», - заявляє член Партії регіонів України Ганна Герман.

В Адміністрації Президента запевняють: фальсифікаторів виборів покарають дуже суворо. Опозиція у добрі наміри не вірить і вимагає від влади для початку перерахувати голоси виборців на скандальних дільницях. Натомість, перевиборів хотіли б 62 % глядачів у студії.

 

ICTV

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини