• EUR 31.10 | 31.50
  • RUR 0.45 | 0.47
  • USD 26.18 | 26.45

Електронні сигарети: переваги та шкода (фото)

Все більше курців переходять на електронні сигарети. Вони – чудова альтернатива для тих, хто не може відмовитися від традиційних тютюнових сигарет і кинути згубну звичку за один раз.

В будь-якому випадку різка відмова від куріння у більшості випадків не дає результату, адже організм потребує нікотину. Тому курці зі стажем знову повертаються до сигарет.

Продукти горіння тютюну згубно впливають на стан здоров'я не лише курця, а й оточуючих. Цього не скажеш про електронні сигарети, адже в них можна контролювати вміст нікотину, який є в рідині. І протягом певного часу його можна спробувати знизити до нуля.

Електронні сигарети: переваги та шкода

Переваги електронних сигарет

1. Найважливіше – це можливість поступово кинути курити взагалі.

2. Ви не будете вдихати смоли та інші шкідливі речовини, які виділяються при горінні тютюну, і з часом накопичуються у легенях.

3. Відсутність неприємного запаху від рук, волосся, одягу, який визиває у оточуючих огиду.

4. Загальне самопочуття і стан шкіри покращуються. Задишка і вранішній кашель зникнуть.

5. Смакові рецептори відновляться. Завдяки цьому ви відчуватимете краще смак їжі та запахи, які вас оточують.

6. Електронні сигарети не дратують оточуючих неприємними запахами, то ж курити ви можете будь-де. Диму немає, є лише ароматизований пар, який може бути різним на смак.

7. Жодного сміття, попільничок і запальничок.

Шкода електронних сигарет

Говорити про те, що електронні сигарети згубно впливають на стан здоров'я – марне заняття. Адже немає жодних результатів довгострокового дослідження е-сигарет і їх впливу на здоров'я.

Дослідники у цій області пояснюють: поки що дуже мало відомо про те, що буде, якщо вдихати пар тижнями, місяцями і роками.

Навіть при відсутності точних даних більшість дослідників все ж схиляються до того, що електронні сигарети безпечніші за звичайні.

Пар є поєднанням нікотину і нікотинових розчинників – пропіленгликолю і харчового гліцерину. Їх прийнято вважати безпечними речовинами, але поки нічого не відомо про їхній вплив у довгостроковій перспективі. На сьогодні ж можна сказати єдине: рівень токсичних речовин і канцерогенів в парі в 9-450 разів менше, ніж в сигаретному димі.

Якими бувають електронні сигарети

Е-сигарети є різних форм, кольорів і різняться за функціональністю. Деякі моделі за своїми якостями можуть скласти справжню конкуренцію кальянам. Їх називають варівольти. На цих моделях можна регулювати кількість пари та насиченість смаку, тобто переходити з режиму сигарет у режим кальяну. Від параметрів залежить й цінова політика.

Електронна сигарета складається з кількох елементів: акумулятор; ємність (кліромайзер, атомайзер, картридж) – колба, у яку заправляється спеціальна рідина; випаровувач, який при нагріві перетворює рідину на пар, на вид і на смак схожий на тютюновий дим.

Купити електронні сигарети можна в безлічі інтернет-магазинів по всьому світу. В Україні чи не найбільший вибір е-сигарет, рідини для їх заправки та аксесуарів у магазині Smol.net.ua. На сайті є рекомендації не лише по вибору моделі, а й по міцності рідини. На спеціальному форумі новачки і курці зі стажем обговорюють нюанси і характеристики електронних сигарет.

Електронна сигарета у вигляді курильної трубки

Електронна сигарета новинка

Купити електронну сигарету Київ

Присоединяйтесь к нам в Facebook:
Ключевые слова:

Популярные видео на YouTUBE

Материалы по теме