Calendar Icon

Під Києвом відбудеться фестиваль повітряних куль та відкриття першого «куледрому»

10.05.2019 17:00 (Обновлено 10.05.2019 в 17:32)

25 травня 2019 року на територіївиставкового центру «КиївЕкспоПлаза» відбудеться відкриття першого куледромуу світіта масовий старт теплових аеростатів. Подія відбудеться в рамках фестивалю повітряних куль «Мамо, я вдома».

Щорічний повітроплавний фестиваль «Мамо, я вдома» відбудеться вже вдруге, а відкриття офіційного куледрому є безпрецедентним явищем не тільки для України, але і всього світу. Під час заходу у небо піднімуться близько20повітряних куль, кожназ яких вище п’ятиповерхового будинку. Повітроплавні екіпажі прибудуть із різних куточків України, щоб вразити глядачів сяйвом аеростатів та майстерністю виконання польотіву рамках видовищного спортивного змагання Key Grab. Пілоти повітряних куль, разом з гостями, які будуть знаходитися в корзині, повинні будуть підлетіти максимально близько до визначеної цілі та потрапити у неї спеціальним маркером.

Під час заходу відбудеться конкурс для глядачів, переможець якого отримає подарунковий сертифікат і зможе здійснити політ на повітряній кулі у вересні, під час фестивалю «Монгольф’єрія» в Умані.

Після заходу сонця на відвідувачів чекає вражаюче світіння аеростатів.

Вхід на фестиваль

Вхід на фестиваль повітряних куль безкоштовний за умови попередньої реєстрації за посиланням.

48 людей, які матимуть бажання здійснити політ на повітряній кулі під час фестивалю, зможуть це зробити, попередньо придбавши політ.

Як дістатися

Фестиваль відбудеться на новій локації виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», який знаходиться ус.Березівка, Макарівського району, що в 20 хвилинах руху від станції метро Житомирська. Організатори планують забезпечити рух маршруток від ст. метро Житомирська до місця заходу та у зворотному напрямі.Вартість проїзду – 30 грн. в кожному напрямі.

Початок заходу та організатори

Організатором повітроплавного фестивалю «Мамо, я вдома» є повітроплавне товариство «Монгольф’єр». Головний майданчик події – територія виставкового центру КиївЕкспоПлаза. Захід відбудеться при підтримці Колощинської сільської ради.

Офіційне відкриття кулердрому та старти польотів -25 травня о 19:00, початок фестивальних заходів – 12:00. За детальною програмою та можливими змінами слідкуйте на сайті фестивалю.

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9827,85 грн./литр
А-95+24,65 грн./литр
А-9523,45 грн./литр
А-9222,34 грн./литр
ДТ22,64 грн./литр
LPG11,92 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости