Calendar Icon

Реструктуризація підрозділів ОНМедУ: нікого не звільнятимуть!

02.06.2020 09:28 (Обновлено 02.06.2020 в 09:30)

1 червня 2020 року відбулося засідання ректорату в розширеному форматі. Були запрошені всі проректори, представники університетської клініки і профспілкового комітету університету, завідувачі кафедр та інших підрозділів.

Засідання проходило з дотриманням всіх вимог санітарних норм – присутні в залі перебували в захисних медичних масках та з дотриманням безпечної дистанції.

Основне питання — розвіяти чутки, які в ЗМІ та соціальних мережах розпускають противники університету щодо розформування Університетської клініки та звільнення співробітників.

В. о. ректора ОНМедУ Р.С.Вастьянов нагадав ще раз присутнім, що в університеті, згідно з другим етапом медреформи, проводиться реорганізація всіх підрозділів: «Ми не втратимо жодного працівника ні лікувального, ні професорсько-викладацького складу, ні іншого підрозділу. Наші економісти разом із Міністерством охорони здоров’я вже створили штатний розпис. Можу запевнити, що ми забезпечені фінансуванням на 2020 і 2021 роки. У двох будинках, де розташовані Центри Університетської клініки, проводитимуться ремонтні роботи, в зв’язку з чим співробітників переведуть до інших приміщень. Ми хочемо, щоб усі співробітники максимально комфортно розташувалися на території нашої клініки. Нікого не звільнять. Нас звинувачують у великих фінансових витратах. Так, нам потрібно багато грошей на ремонтні роботи, тому ми проводимо тендери, однак проходить це все прозоро та відкрито. У нас буде ще сучасніше технічне оснащення всіх відділень Університетської клініки, щоб оптимізувати лікувальний і навчальний процеси. Сподіваємося, що присутні тут завідувачі кафедр зможуть донести до співробітників справжній стан речей. Ще раз наголошую: все, що поширюють проплачені опоненти, не відповідає істині. ОНМедУ працює і розвивається, ніхто зі співробітників не втратить роботу.

onmedu.edu.ua

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9831,45 грн./литр
А-95+27,18 грн./литр
А-9525,98 грн./литр
А-9224,9 грн./литр
ДТ25,19 грн./литр
LPG13,08 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости