xcounter
Calendar Icon

Готуємося до сезону осінь-зима правильно

Кожна жінка бажає виглядати неперевершено. А що може більш увиразнити жіночу тендітність, як не сукня? Це вбрання носять у будь-яку пору року, навіть у прохолодну погоду осінню чи зимою. Проте не кожній вдається досягти бажаного результату, помічаючи захоплені погляди людей навколи. Іноді саме плаття з сезонним взуттям псує геть усе.

Якщо ж ви гадаєте, що маєте ідеальний капсульний гардероб, перегляньте його ще раз на всяк випадок!

Помилки, які варто виправити

Жіночі плаття досить різні, так само, як і чоботи. Поєднуючи їх у своєму образі, варто зауважити довжину, колір, фактуру, матеріал обох виробів. Розглянемо декілька випадків, де фасон вбрання з чоботами висотою до коліна не поєднується:

  1. З облягаючою сукнею будь-якої довжин;
  2. З пишною спідницею;
  3. З вбранням силуету “Русалоньки”;
  4. З платтям-футляром довжиною до середини коліна і трохи вище.

Такі поєднання є невдалими, адже візуально обтяжують ноги. Через те, що коліна трохи оголені зверху та знизу, модний вирок для таких луків є невтішним.

Досить часто образ з чобітьми сприймається старомодним, або ж занадто вульгарним, якщо вбрання коротке.

Які чоботи комплементарні з сукнями

Якщо у вас є тепле плаття силуету трапеції, або ж вільного крою, радимо сміливо його поєднувати з чобітьми без підборів або на товстій платформі. Моделі, що закривають ноги до колін, також здатні доповнити образ з платтям вільного силуету.

З коротким жіночим вбранням прямого крою доречно комбінувати обтягуючі високі чоботи. Такий варіант підходить представницям прекрасної статі з тонкими ніжками.

Зимове взуття, довжина якого приблизно на 10-15 см нижче колін, можна носити з сукнями з грубої пряжі різного крою. Класичні шкіряні напів чоботи на платформі добре поєднуються з сукнями середньої довжини.

Бажано, аби низ сукні також закривав коліна, верхній край взуття. Якщо ж ваше вбрання має нестандартний фасон, наприклад, де бокова довжина більше, ніж передня, варто звернути увагу на взуття, яке не оголює цю частину.

Якщо ж ви обрали трикотажну сукню довжиною до підлоги, то обов’язково надягніть взуття на підборах. При цьому чоботи не мають створювати характерні сладки, наприклад, під час руху.

Дотримуйтесь легкості в образі, елегантності та лаконічності. У такому випадку вдасться створити образ, в якому буде зручно та комфортно.

"Джерело: virna.ua"

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости