Calendar Icon

Пресс-релизы

Процедура получения онлайн кредита на карту в Украине Процедура получения онлайн кредита на карту в Украине
27.06.2019 17:31

Чтобы получить кредит на карту, достаточно быть совершеннолетним гражданином Украины и клиентом любого банка. Нехватка денежных средств стара как мир. Но главным недостатком этой проблемы в наше время следует считать её внезапность.

​Легализации каннабиса: pro & contra ​Легализации каннабиса: pro & contra
27.06.2019 14:14

В конце мая 2019 года в Верховную Раду внесли проект закона «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения фундаментального права человека на жизнь».

Кошти від легалізації грального бізнесу слід спрямовувати на підтримку спорту – нардеп Палатний  Кошти від легалізації грального бізнесу слід спрямовувати на підтримку спорту – нардеп Палатний
27.06.2019 11:11

Нардеп Артур Палатний навів приклад деяких європейських країн, де законодавчо врегульований гральний бізнес приносить доходиДепутати нового скликання Верховної Ради повинні легалізувати ринок грального бізнесу в Україні, що дасть можливість щорічно наповнювати державну казну на 4-5 млрд гривень та створювати додаткові робочі місця.

Косметичка для новичка: бюджетные маст-хэвы Косметичка для новичка: бюджетные маст-хэвы
25.06.2019 10:53

Косметичка для новичка: бюджетные маст-хэвы Не хотите покупать средства, которыми пользуетесь раз в полгода? Боитесь переплачивать за люксовую косметику без уверенности, что вам подойдет средство? Разбегаются глаза, когда смотрите в сторону декоративной косметики? В нашей подборке вы найдете универсальные подсказки, которые помогут каждой девушке собрать в косметичке только самое необходимое.

Как продлить жизнь автомобильным шинам Как продлить жизнь автомобильным шинам
25.06.2019 10:41

Абсолютно каждому водителю известны дорогостоящие расходы, связанные с заменой шин автомобиля. Хотя ни одна шина не может эксплуатироваться вечно, продлить срок ее службы не так уж и сложно, главное, придерживаться нескольких простых советов.

​Финансовая грамотность: 10 актуальных советов о финансах ​Финансовая грамотность: 10 актуальных советов о финансах
24.06.2019 12:18

Быть успешным и состоятельным человеком, хочет, пожалуй, каждый. Но не все знают, что благосостояние в самом деле зависит от умения правильно распоряжаться деньгами.

В Києві відбудеться презентація офіційного трейлера фільму «Іловайськ 2014» В Києві відбудеться презентація офіційного трейлера фільму «Іловайськ 2014»
19.06.2019 12:43

20 червня 2019 року об 11:00 у “синій залі” Київського будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) відбудеться презентація офіційного трейлера фільму «Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”».

​Стартує відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2020 ​Стартує відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2020
19.06.2019 12:24

14 червня на сторінці Ігор Нескорених в Україні розпочався прийом заявок від кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі.

​Інвестиційна привабливість свинарства з 2019 року стане вищою за птахівництво ​Інвестиційна привабливість свинарства з 2019 року стане вищою за птахівництво
14.06.2019 13:34

Так вважають у Центрі підвищення ефективності в тваринництві. За словами Миколи Бабенка – гендиректора Центру підвищення ефективності в тваринництві, собівартість курки найнижча в світі в Бразилії і в Україні – 0,65€/кг.

Міжнародні інституції повідомляють про намір закупівлі тролейбусів для Херсону Міжнародні інституції повідомляють про намір закупівлі тролейбусів для Херсону
12.06.2019 09:06

Інформацію з сайту Європейського банку реконструкції та розвитку щодо майбутньої закупівлі тролейбусів для автопарку МКП “Херсонелектротранс” було розміщено на трьох іноземних ресурсах:- «Development Business» (офіційний веб-сайт Організації Об'єднаних Націй для консультаційних, контрактних та експортних можливостей у всьому світі),- «TED (Tenders Electronic Daily)» (онлайн-версія "Доповнення до Офіційного журналу" ЄС, присвячена європейським державним закупівлям),- «Germany Trade & Invest (GTAI)» (агентство економічного розвитку Федеративної Республіки Німеччина): Подібне розповсюдження інформації – це звичайна практика ЄБРР.

​Британська Рада відкриває прийом заявок на програму резиденцій для митців та кураторів SWAP UK/Ukraine ​Британська Рада відкриває прийом заявок на програму резиденцій для митців та кураторів SWAP UK/Ukraine
12.06.2019 08:58

Запитайте будь-якого митця: чого, він найбільше потребує для того, щоб втілити в життя свої творіння? Відповідь буде одна — часу та підтримки. Вже протягом чотирьох років Британська Рада в Україні взаємодіє з найбільш передовими мистецькими інституціями в Україні та Великобританії, щоб надати саме це — час та підтримку — перспективним митцям та кураторам з обох країн.

 «Чому я за «Силу і Честь»? Бо тут немає кумів-сватів. Тут в основу покладений професіоналізм». Смешко представив свою команду, яку веде у парламент «Чому я за «Силу і Честь»? Бо тут немає кумів-сватів. Тут в основу покладений професіоналізм». Смешко представив свою команду, яку веде у парламент
09.06.2019 19:32

В суботу, 8 червня, на з`їзді політичної партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка було затверджено список кандидатів у депутати від політичної сили у загальнодержавному виборчому окрузі на виборах до Верховної ради України.

Украинская группа Фranko" презентовала видеоклип в музее Украинская группа Фranko" презентовала видеоклип в музее
05.06.2019 16:24

Запорожская группа Фranko' показала интересный лайв перформанс в областном краеведческом музее. Мероприятие было посвящено презентации новой видеоработы коллектива на песню «Медузи», прямая трансляция события проводилась в соцсети Facebook.

ТОП-10 распространенных заблуждений об опухолях головного мозга ТОП-10 распространенных заблуждений об опухолях головного мозга
03.06.2019 13:37

Словосочетание «опухоль мозга» приводит нас в ужас – воображение рисует печальные варианты развития событий с комментарием «Это конец». На самом деле даже людям с подтвержденным диагнозом нельзя опускать руки – вовремя диагностированное заболевание хорошо реагирует на лечение.

500 тис гривень на стартап отримали переможці конкурсу студентських стартапів Одеського політеху
31.05.2019 18:39

Студент другого курсу Одеського національного політехнічного університету Микита Сиром’ятніков та його команда стали переможцями другого сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB та отримали півмільйона гривень на розвиток свого проекту «Jarvis – віртуальний асистент».