Calendar Icon

Телепрограмма канала «9 канал» на неделю

Телекомпания, которая относится к Днепропетровскому региону, производит авторские программы и ежедневные выпуски новостей.

Сайт канала: http://9-channel.com/ Все телеканалы

Понедельник, 14 июня

  • 05:05 102 Поліція
  • 05:45 Телемагазини
  • 06:00 Джедаи 2019
  • 06:20 Т/с "Карпатський рейнджер"
  • 07:30 Дніпро-футбол
  • 08:30 Т/с "Карпатський рейнджер"
  • 10:00 Х/ф "Фантастична четвірка"
  • 12:05 Х/ф "фантастична четверка- 2 : вторгнення срібного серфера"
  • 13:55 Загублений світ
  • 18:00 Секретні матеріали
  • 18:15 Новини 9 каналу
  • 19:15 Джедаи
  • 19:25 Гроші
  • 20:25 Т/с "Брати по крові"
  • 22:35 Т/с "csi: місце злочину"
  • 01:05 Загублений світ
  • 02:05 Видеобомба-2
  • 03:10 Краще
  • 03:15 Абсолютно секретно-2017
  • 04:15 102 Поліція
  • 04:55 Зловмисники

Вторник, 15 июня

  • 00:10 Дубинизмы
  • 00:40 Т/с "csi: місце злочину"
  • 02:30 Т/с "Ласко"
  • 03:15 Гроші 2020
  • 04:15 Видеобомба-2
  • 05:45 Телемагазини
  • 06:00 Х/ф ""В ім'я короля""
  • 07:30 Новини 9 каналу
  • 08:20 Х/ф ""В ім'я короля-2""
  • 10:15 Х/ф ""В ім'я короля-3""
  • 12:00 Загублений світ
  • 17:55 Секретні матеріали
  • 18:15 Новини 9 каналу
  • 19:00 Культурне меню
  • 19:15 Джедаи
  • 19:25 Джедаи 2020
  • 20:25 Т/с "Брати по крові"
  • 22:35 Т/с "csi: місце злочину"

Среда, 16 июня

  • 00:10 Т/с "csi: місце злочину"
  • 02:00 Т/с "Ласко"
  • 03:30 Гроші 2020
  • 03:55 Видеобомба-2
  • 04:15 102 Поліція
  • 04:55 Зловмисники
  • 05:45 Телемагазини
  • 06:00 Джедаи 2019
  • 06:20 Х/ф "Втрачений скарб"
  • 07:30 Новини 9 каналу
  • 08:00 Культурне меню
  • 08:10 Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"
  • 10:00 Х/ф "Ейс Вентура- 2 : Коли зве природа"
  • 11:50 Загублений світ
  • 17:55 Секретні матеріали
  • 18:15 Новини 9 каналу
  • 19:15 Джедаи
  • 19:25 Загублений світ
  • 20:25 Т/с "Брати по крові"
  • 22:35 Т/с "csi: місце злочину"

Четверг, 17 июня

  • 00:45 Т/с "csi: місце злочину"
  • 02:20 Т/с "Ласко"
  • 03:05 Гроші 2020
  • 03:30 Видеобомба-2
  • 04:15 102 Поліція
  • 04:55 Зловмисники
  • 05:45 Телемагазини
  • 06:00 Джедаи 2019
  • 06:45 Х/ф "Легенда про маску"
  • 07:30 Новини 9 каналу
  • 08:40 Х/ф "Важка мішень"
  • 10:40 Х/ф "Джек-стрибунець"
  • 12:45 Загублений світ
  • 17:55 Секретні матеріали
  • 18:15 Новини 9 каналу
  • 18:45 "Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма
  • 19:15 Джедаи
  • 19:25 Гроші 2020
  • 20:30 Т/с "Брати по крові"
  • 22:45 Т/с "csi: місце злочину"

Пятница, 18 июня

  • 00:20 Т/с "csi: місце злочину"
  • 02:30 Гроші 2020
  • 02:55 Видеобомба-2
  • 04:15 102 Поліція
  • 04:55 Зловмисники
  • 05:45 Телемагазини
  • 06:00 Джедаи 2019
  • 06:10 Х/ф "Бронежилет"
  • 07:30 Новини 9 каналу
  • 08:00 Х/ф "Великий переполох в Малому Китаї"
  • 10:00 Х/ф "Ікар"
  • 11:50 Загублений світ
  • 17:55 Секретні матеріали
  • 18:15 Новини 9 каналу
  • 19:00 Культурне меню
  • 19:15 Джедаи
  • 19:25 Х/ф "Пекло"
  • 21:25 Х/ф "Марсіянин"

Суббота, 19 июня

  • 00:20 Х/ф "Поворот з Тахо"
  • 02:10 Гроші 2020
  • 03:10 Видеобомба-2
  • 03:50 Абсолютно секретно-2017
  • 04:15 102 Поліція
  • 04:55 Зловмисники
  • 05:45 Телемагазини
  • 06:00 Скажених перегонів 2018
  • 07:00 Джедаи 2019
  • 08:00 Джедаи 2020
  • 09:30 Загублений світ
  • 10:00 Новини 9 каналу
  • 10:50 Пані та Панові
  • 11:30 Наш сад
  • 12:00 Загублений світ
  • 12:30 Т/с "Библиотекари-3"
  • 14:20 Х/ф "Фантастична четвірка"
  • 16:20 Х/ф "фантастична четверка- 2 : вторгнення срібного серфера"
  • 18:10 Х/ф "Випадковий шпигун"
  • 20:00 Х/ф "Шанхайський полудень"
  • 22:05 Х/ф "міф"

Воскресенье, 20 июня

  • 00:40 Х/ф "Ворота воїнів"
  • 02:30 Видеобомба-2
  • 03:15 Абсолютно секретно-2017
  • 04:55 Зловмисники
  • 05:45 Телемагазини
  • 06:00 Скажених перегонів 2018
  • 07:00 Джедаи 2019
  • 08:00 Джедаи 2020
  • 08:55 Загублений світ
  • 10:00 Дніпро-футбол
  • 11:00 "Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма
  • 11:30 Життєвий простір з Мариною Бельницкой
  • 12:00 Загублений світ
  • 13:55 Х/ф "У пошуках скарбів нибелунгов"
  • 16:15 Х/ф "Висхідне сонце"
  • 19:00 Х/ф ""Код доступу "Кейптаун""
  • 21:15 Х/ф "Падіння Лондона"
  • 23:10 Х/ф "Ворота пітьми"