Calendar Icon

Телепрограмма канала «Enter-фильм» на неделю

"Enter-фильм" является одним из первых украинских нишевых каналов, который позиционирует себя как телеканал советской и зарубежной киноклассики.

Сайт канала: http://enterfilm.com.ua/ Все телеканалы

Понедельник, 09 декабря

  • 07:10 "Телемагазин"
  • 07:40 Мультфільми
  • 08:00 Невідома версія
  • 08:50 Мультфільми
  • 09:00 "Телемагазин"
  • 09:30 "Спогади"
  • 10:25 Невідома версія
  • 11:15 Х/ф "Захар Беркут"
  • 13:00 Х/ф "Безстрашна гієна"
  • 14:50 Х/ф "Будні карного розшуку"
  • 16:20 Х/ф "Небесні ластівки"
  • 19:00 Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
  • 21:00 Т/с "Суто англійські вбивства"
  • 23:00 Х/ф "Троє в човні, не рахуючи собаки"
  • 02:15 "Телемагазин"
  • 02:45 Кіноляпи
  • 03:35 Саундтреки
  • 04:35 Кінотрейлери

Вторник, 10 декабря

  • 01:30 "Академія сміху"
  • 02:00 "Зоряні долі"
  • 02:15 "Телемагазин"
  • 02:45 "Зоряні долі"
  • 03:05 Кіноляпи
  • 03:55 Саундтреки
  • 04:25 Кінотрейлери
  • 04:40 Кінотрейлери
  • 05:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький"
  • 07:00 Мультфільми
  • 07:10 "Телемагазин"
  • 07:40 Мультфільми
  • 08:00 Невідома версія
  • 08:50 Мультфільми
  • 09:00 "Телемагазин"
  • 09:30 "Спогади"
  • 09:55 Невідома версія
  • 10:40 Х/ф "Запорожець за Дунаєм"
  • 12:40 Х/ф "Чорний тюльпан"
  • 14:55 Т/с "Вічний поклик"
  • 19:00 Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
  • 21:00 Т/с "Суто англійські вбивства"
  • 23:00 Х/ф "Людина в зеленому кімоно"

Среда, 11 декабря

  • 00:20 "Академія сміху"
  • 00:50 Т/с "Суто англійські вбивства"
  • 01:50 "Зоряні долі"
  • 02:15 "Телемагазин"
  • 02:45 "Зоряні долі"
  • 03:05 Кіноляпи
  • 03:45 Саундтреки
  • 04:15 Кінотрейлери
  • 04:55 Х/ф "Владика Андрій"
  • 07:00 Мультфільми
  • 07:10 "Телемагазин"
  • 07:40 Мультфільми
  • 08:00 Невідома версія
  • 08:50 Мультфільми
  • 09:00 "Телемагазин"
  • 09:30 "Спогади"
  • 10:25 Невідома версія
  • 11:15 Х/ф "Чорна долина"
  • 13:05 Х/ф "Заповіт турецького аги"
  • 14:55 Т/с "Вічний поклик"
  • 19:00 Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
  • 21:00 Т/с "Суто англійські вбивства"
  • 23:00 Х/ф "Приходьте завтра"

Четверг, 12 декабря

  • 00:40 "Зоряні долі"
  • 00:50 "Академія сміху"
  • 01:20 Т/с "Суто англійські вбивства"
  • 02:15 "Телемагазин"
  • 02:45 "Зоряні долі"
  • 03:05 Кіноляпи
  • 03:50 Саундтреки
  • 04:40 Кінотрейлери
  • 05:30 Х/ф "Чорна долина"
  • 07:00 Мультфільми
  • 07:10 "Телемагазин"
  • 07:40 Мультфільми
  • 08:00 Невідома версія
  • 08:50 Мультфільми
  • 09:00 "Телемагазин"
  • 09:30 "Спогади"
  • 09:55 Невідома версія
  • 10:40 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький"
  • 13:00 Х/ф "Хлопчаки з вулиці Пал"
  • 15:00 Т/с "Вічний поклик"
  • 19:00 Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
  • 21:00 Т/с "Суто англійські вбивства"
  • 23:00 Х/ф "Артист з Коханівки"

Пятница, 13 декабря

  • 00:20 "Зоряні долі"
  • 00:50 "Академія сміху"
  • 01:20 Т/с "Суто англійські вбивства"
  • 02:15 "Телемагазин"
  • 02:45 "Зоряні долі"
  • 03:05 Кіноляпи
  • 03:55 Саундтреки
  • 04:35 Кінотрейлери
  • 05:20 Х/ф "Запорожець за Дунаєм"
  • 07:00 Мультфільми
  • 07:10 "Телемагазин"
  • 07:40 Мультфільми
  • 08:00 Невідома версія
  • 08:50 Мультфільми
  • 09:00 "Телемагазин"
  • 09:30 "Спогади"
  • 09:55 Невідома версія
  • 10:40 Х/ф "Владика Андрій"
  • 13:05 Х/ф ""П'ята печатка""
  • 15:05 Т/с "Вічний поклик"
  • 19:00 Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
  • 21:00 Т/с "Суто англійські вбивства"

Суббота, 14 декабря

  • 02:00 "Зоряні долі"
  • 02:15 "Телемагазин"
  • 02:45 Кіноляпи
  • 03:35 Саундтреки
  • 04:35 Кінотрейлери
  • 05:30 Х/ф "Приходьте завтра"
  • 07:00 Мультфільми
  • 07:10 "Телемагазин"
  • 07:40 Мультфільми
  • 08:00 Невідома версія
  • 08:50 Мультфільми
  • 09:00 "Телемагазин"
  • 09:30 Невідома версія
  • 10:15 Х/ф "Загублене місто"
  • 12:05 Х/ф "ізі"
  • 13:55 Х/ф "Зникла експедиція"
  • 16:20 Х/ф "Золота річка"
  • 18:00 Х/ф "Молодий майстер"
  • 20:00 Х/ф "Лорд Дракон"
  • 21:45 Х/ф "Наказано взяти живим"
  • 23:15 Х/ф "Підірваний ад"

Воскресенье, 15 декабря

  • 00:55 Х/ф ""Танк "Клим Ворошилов-2""
  • 02:35 "Телемагазин"
  • 03:05 Кіноляпи
  • 03:45 Саундтреки
  • 04:25 Кінотрейлери
  • 05:05 Х/ф "Зникла експедиція"
  • 07:10 "Телемагазин"
  • 07:40 Мультфільми
  • 08:00 Невідома версія
  • 08:50 Мультфільми
  • 09:00 "Телемагазин"
  • 09:30 Х/ф "Молодий майстер"
  • 11:30 Х/ф "Циган"
  • 18:00 Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
  • 22:00 Х/ф "Крах інженера Гаріна"