Calendar Icon

Телепрограмма канала «Мега» на неделю

Канал предлагает к просмотру проекты таких ведущих телеканалов как BBC, National Geographic, History Channel, Discovery, Animal Planet, а также лучшие документальные сериалы, научно-развлекательные шоу, исторические фильмы, скетч-шоу и трансляции спортивных событий.

Сайт канала: http://megatv.ua/ Все телеканалы

Понедельник, 07 июня

  • 06:00 Бандитська Одеса
  • 08:45 Правда життя
  • 10:25 Речовий доказ
  • 11:35 Гордість України
  • 12:30 Скарб.ua
  • 13:25 Боротьба за виживання
  • 14:55 Повітряні воїни
  • 15:15 Битва цивілізацій
  • 16:10 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 17:00 Друге життя звичайних речей
  • 17:55 Дива природи
  • 18:55 Боротьба за виживання
  • 19:55 Битва цивілізацій
  • 20:50 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 21:45 Друге життя звичайних речей
  • 22:40 Магiя океанiв
  • 23:35 Вирішальні битви 2 світової
  • 00:00 Гучна справа
  • 00:55 Боротьба за виживання
  • 01:55 Містична Україна
  • 02:45 Бандитська Одеса

Вторник, 08 июня

  • 00:35 Бойовий відлік
  • 01:25 Речовий доказ
  • 02:30 Страх у твоєму домі
  • 03:15 1377 спалених заживо
  • 04:00 Актори-фронтовики
  • 04:50 Дикі тварини
  • 06:00 Містична Україна
  • 06:35 Бандитський Київ
  • 08:55 Правда життя
  • 10:05 Речовий доказ
  • 11:15 Мерилін Монро
  • 12:10 Скарб.ua
  • 13:05 Боротьба за виживання
  • 14:05 Повітряні воїни
  • 15:05 Битва цивілізацій
  • 16:05 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 16:55 Дикі тварини
  • 17:55 Дива природи
  • 18:55 Боротьба за виживання
  • 19:55 Битва цивілізацій
  • 20:50 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 21:45 Друге життя звичайних речей
  • 22:35 Магiя океанiв
  • 23:30 Вирішальні битви 2 світової

Среда, 09 июня

  • 00:30 Бойовий відлік
  • 01:25 Речовий доказ
  • 02:30 Страх у твоєму домі
  • 03:15 Чорна піхота
  • 04:10 Місто яке зрадили
  • 04:55 Дикі тварини
  • 05:05 Дикі тварини
  • 06:00 Містична Україна
  • 06:35 Бандитська Одеса
  • 09:00 Правда життя
  • 10:40 Речовий доказ
  • 11:50 Україна: забута історія
  • 12:40 Скарб.ua
  • 13:30 Боротьба за виживання
  • 14:30 Повітряні воїни
  • 15:20 Битва цивілізацій
  • 16:15 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 17:00 Друге життя звичайних речей
  • 17:55 Дива природи
  • 18:55 Боротьба за виживання
  • 19:55 Битва цивілізацій
  • 20:50 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 21:45 Велика одіссея людства
  • 22:45 Магiя океанiв
  • 23:40 Вирішальні битви 2 світової

Четверг, 10 июня

  • 00:40 Бойовий відлік
  • 01:35 Речовий доказ
  • 02:40 Страх у твоєму домі
  • 03:25 Люди Перемоги
  • 05:10 Дикі тварини
  • 06:00 Містична Україна
  • 06:45 Бандитський Київ
  • 09:05 Правда життя
  • 10:15 Речовий доказ
  • 11:25 Україна: забута історія
  • 12:20 Теорія Змови
  • 13:15 Боротьба за виживання
  • 14:15 Повітряні воїни
  • 15:10 Гучна справа
  • 16:05 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 16:55 Дикі тварини
  • 17:55 Дива природи
  • 18:55 Боротьба за виживання
  • 19:55 Гучна справа
  • 20:50 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 21:45 Велика одіссея людства
  • 22:45 Магiя океанiв
  • 23:40 Вирішальні битви 2 світової

Пятница, 11 июня

  • 00:40 Божевільний світ
  • 01:40 Речовий доказ
  • 02:45 Страх у твоєму домі
  • 03:30 Код доступу
  • 05:15 Дикі тварини
  • 06:00 Містична Україна
  • 06:50 Бандитська Одеса
  • 09:20 Правда життя
  • 10:30 Речовий доказ
  • 11:40 Україна: забута історія
  • 12:35 Теорія Змови
  • 13:30 Боротьба за виживання
  • 14:30 Повітряні воїни
  • 15:20 Гучна справа
  • 16:15 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 17:00 Дикі тварини
  • 18:00 Дива природи
  • 19:00 Магiя океанiв
  • 19:55 Гучна справа
  • 20:50 Крізь простір  і  час з Морґаном Фріменом
  • 21:45 Велика одіссея людства
  • 22:45 Магiя океанiв
  • 23:40 Вирішальні битви 2 світової

Суббота, 12 июня

  • 00:40 Божевільний світ
  • 01:40 Речовий доказ
  • 02:45 Страх у твоєму домі
  • 03:30 Правда життя
  • 06:00 Містична Україна
  • 06:55 Випадковий свідок
  • 08:15 Містична Україна
  • 09:05 Правда життя
  • 10:15 Речовий доказ
  • 11:25 Битва цивілізацій
  • 12:20 У пошуках істини
  • 14:15 Бойові кораблі
  • 15:10 Таємниці Тихоокеанського Півдня
  • 18:10 Дикі тварини
  • 19:10 Магiя океанiв
  • 21:00 Таємниці Тихоокеанського Півдня
  • 23:50 Гучна справа

Воскресенье, 13 июня

  • 00:45 Боротьба за виживання
  • 01:45 Містична Україна
  • 02:35 Правда життя
  • 05:20 Містична Україна
  • 06:30 Випадковий свідок
  • 08:50 Містична Україна
  • 09:40 У пошуках істини
  • 10:40 Речовий доказ
  • 11:50 Гучна справа
  • 12:45 У пошуках істини
  • 13:40 Брама часу
  • 14:25 Бойові кораблі
  • 15:20 Таємниці Тихоокеанського Півдня
  • 18:10 Дикі тварини
  • 19:10 Магiя океанiв
  • 21:00 Таємниці Тихоокеанського Півдня