Calendar Icon

Телепрограмма канала «ТРК Київ» на неделю

«Киев» органично сочетает программы информационного, аналитического, развлекательного и познавательного жанров. Канал является советчиком, навигатором, справочником для жителей столицы. Актуальные темы жизни столичного мегаполиса раскрываются в уникальных собственных проектах телеканала.

Сайт канала: http://www.kievtv.com.ua/ Все телеканалы

Понедельник, 09 декабря

  • 05:20 "стн. тижневик"
  • 06:20 Мультляндія
  • 07:00 "стн. новини"
  • 07:10 "Радар"
  • 07:15 "Погода"
  • 07:20 "Київські історії"
  • 07:30 "стн. новини"
  • 07:35 "Радар"
  • 07:40 "Відкрито"
  • 07:45 "Світські хроніки"
  • 07:50 "Світ без глянцю"
  • 07:55 "Блог по-київськи"
  • 08:00 "стн. новини"
  • 08:10 "Радар"
  • 08:15 "Погода"
  • 08:20 "Якісне життя"
  • 08:30 "стн. новини"
  • 08:35 "Радар"
  • 08:40 "Відкрито"
  • 08:45 "Світські хроніки"
  • 08:50 "Світ без глянцю"
  • 08:55 "Блог по-київськи"
  • 09:00 "стн. новини"
  • 09:10 "Радар"
  • 09:15 "Погода"
  • 09:20 "Відкрито"
  • 09:25 "Світські хроніки"
  • 09:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 10:00 "Лікар знає"
  • 11:00 "стн. новини"
  • 11:10 "Радар"
  • 11:15 "Погода"
  • 11:20 "Освітній хаб"
  • 11:30 "#вукраїні"
  • 12:00 Телемаркет
  • 13:00 "стн. новини"
  • 13:10 "Погода"
  • 13:15 "Якісне життя"
  • 13:20 "Київські історії"
  • 13:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 14:00 "Депутатська приймальня"
  • 15:00 "стн. новини"
  • 15:15 "стн. панорама"
  • 17:00 "стн. новини"
  • 17:15 "Радар"
  • 17:20 "Погода"
  • 17:25 "Депутатська приймальня"
  • 18:25 "Ваша свобода"
  • 18:55 "Якісне життя"
  • 19:00 "стн. новини"
  • 19:30 "Радар"
  • 19:35 "Погода"
  • 19:40 "Служба порятунку"
  • 19:50 "Якісне життя"
  • 20:00 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 21:00 "стн. новини"
  • 21:30 "Погода"
  • 21:35 Т/с "Загадки Мердока"
  • 22:25 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:00 "Українська Національна Лотерея"
  • 23:10 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:50 "стн. панорама"
  • 00:15 Д/с "Цивілізація Incognita"
  • 00:45 "Освітній хаб"
  • 00:55 "Люблю". Концерт Тетяни Піскарьової
  • 02:55 "Життєві історії"

Вторник, 10 декабря

  • 01:25 "Депутатська приймальня"
  • 02:20 "Життєві історії"
  • 04:35 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 05:35 "Лікар знає"
  • 06:30 Мультляндія
  • 07:00 "стн. новини"
  • 07:10 "Радар"
  • 07:15 "Погода"
  • 07:20 "Служба порятунку"
  • 07:30 "стн. новини"
  • 07:35 "Радар"
  • 07:40 "Відкрито"
  • 07:45 "Світські хроніки"
  • 07:50 "Світ без глянцю"
  • 07:55 "Блог по-київськи"
  • 08:00 "стн. новини"
  • 08:10 "Радар"
  • 08:15 "Погода"
  • 08:20 "Якісне життя"
  • 08:30 "стн. новини"
  • 08:35 "Радар"
  • 08:40 "Відкрито"
  • 08:45 "Світські хроніки"
  • 08:50 "Світ без глянцю"
  • 08:55 "Блог по-київськи"
  • 09:00 "стн. новини"
  • 09:10 "Радар"
  • 09:15 "Погода"
  • 09:20 Снукер
  • 09:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 10:00 "Лікар знає"
  • 11:00 "стн. новини"
  • 11:10 "Радар"
  • 11:15 "Погода"
  • 11:20 "Освітній хаб"
  • 11:30 "У фокусі Європа"
  • 12:00 Телемаркет
  • 13:00 "стн. новини"
  • 13:10 "Погода"
  • 13:15 "Якісне життя"
  • 13:20 "Служба порятунку"
  • 13:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 14:00 "Депутатська приймальня"
  • 15:00 "стн. новини"
  • 15:15 "стн. панорама"
  • 17:00 "стн. новини"
  • 17:15 "Радар"
  • 17:20 "Погода"
  • 17:25 "Депутатська приймальня"
  • 18:25 "Ваша свобода"
  • 18:55 "Якісне життя"
  • 19:00 "стн. новини"
  • 19:30 "Радар"
  • 19:35 "Погода"
  • 19:40 "Київські історії"
  • 19:50 "Якісне життя"
  • 20:00 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 21:00 "стн. новини"
  • 21:30 "Погода"
  • 21:35 Т/с "Загадки Мердока"
  • 22:25 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:00 "Українська Національна Лотерея"
  • 23:10 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:50 "стн. панорама"

Среда, 11 декабря

  • 01:25 "Депутатська приймальня"
  • 02:20 "Життєві історії"
  • 04:35 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 05:35 "Лікар знає"
  • 06:30 Мультляндія
  • 07:00 "стн. новини"
  • 07:10 "Радар"
  • 07:15 "Погода"
  • 07:20 "Київські історії"
  • 07:30 "стн. новини"
  • 07:35 "Радар"
  • 07:40 "Відкрито"
  • 07:45 "Світські хроніки"
  • 07:50 "Світ без глянцю"
  • 07:55 "Блог по-київськи"
  • 08:00 "стн. новини"
  • 08:10 "Радар"
  • 08:15 "Погода"
  • 08:20 "Якісне життя"
  • 08:30 "стн. новини"
  • 08:35 "Радар"
  • 08:40 "Відкрито"
  • 08:45 "Світські хроніки"
  • 08:50 "Світ без глянцю"
  • 08:55 "Блог по-київськи"
  • 09:00 "стн. новини"
  • 09:10 "Радар"
  • 09:15 "Погода"
  • 09:20 "Відкрито"
  • 09:25 "Світські хроніки"
  • 09:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 10:00 "Лікар знає"
  • 11:00 "стн. новини"
  • 11:10 "Радар"
  • 11:15 "Погода"
  • 11:20 "Освітній хаб"
  • 11:30 "Глобал 3000"
  • 12:00 Телемаркет
  • 13:00 "стн. новини"
  • 13:10 "Погода"
  • 13:15 "Якісне життя"
  • 13:20 "Київські історії"
  • 13:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 14:00 "Депутатська приймальня"
  • 15:00 "стн. новини"
  • 15:15 "стн. панорама"
  • 16:50 Снукер
  • 17:00 "стн. новини"
  • 17:15 "Радар"
  • 17:20 "Погода"
  • 17:25 "Якісне життя"
  • 17:30 "Погоджувальна рада"
  • 19:00 "стн. новини"
  • 19:30 "Радар"
  • 19:35 "Погода"
  • 19:40 "Київські історії"
  • 19:50 "Якісне життя"
  • 20:00 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 21:00 "стн. новини"
  • 21:30 "Погода"
  • 21:35 Т/с "Загадки Мердока"
  • 22:25 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:00 "Українська Національна Лотерея"
  • 23:10 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:50 "Погоджувальна рада"

Четверг, 12 декабря

  • 01:15 "стн. панорама"
  • 02:50 "Життєві історії"
  • 05:05 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 06:05 "Глобал 3000"
  • 06:30 Мультляндія
  • 07:00 "стн. новини"
  • 07:10 "Радар"
  • 07:15 "Погода"
  • 07:20 "Київські історії"
  • 07:30 "стн. новини"
  • 07:35 "Радар"
  • 07:40 "Відкрито"
  • 07:45 "Світські хроніки"
  • 07:50 "Світ без глянцю"
  • 07:55 "Блог по-київськи"
  • 08:00 "стн. новини"
  • 08:10 "Радар"
  • 08:15 "Погода"
  • 08:20 "Якісне життя"
  • 08:30 "стн. новини"
  • 08:35 "Радар"
  • 08:40 "Відкрито"
  • 08:45 "Світські хроніки"
  • 08:50 "Світ без глянцю"
  • 08:55 "Блог по-київськи"
  • 09:00 "стн. новини"
  • 09:10 "Радар"
  • 09:15 "Погода"
  • 09:20 "Відкрито"
  • 09:25 "Світські хроніки"
  • 09:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 10:00 "Лікар знає"
  • 11:00 "стн. новини"
  • 11:10 "Радар"
  • 11:15 "Погода"
  • 11:20 "Освітній хаб"
  • 11:30 "Євромакс"
  • 12:00 Телемаркет
  • 13:00 "стн. новини"
  • 13:10 "Погода"
  • 13:15 "Якісне життя"
  • 13:20 "Київські історії"
  • 13:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 14:00 "Депутатська приймальня"
  • 15:00 "стн. новини"
  • 15:15 "стн. панорама"
  • 17:00 "стн. новини"
  • 17:15 "Радар"
  • 17:20 "Погода"
  • 17:25 "Депутатська приймальня"
  • 18:25 "Ваша свобода"
  • 18:50 "Якісне життя"
  • 19:00 "стн. новини"
  • 19:30 "Радар"
  • 19:35 "Погода"
  • 19:40 "Прогулянки містом"
  • 19:55 "паспорт ua"
  • 20:00 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 21:00 "стн. новини"
  • 21:30 "Погода"
  • 21:35 Т/с "Загадки Мердока"
  • 22:25 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:00 "Українська Національна Лотерея"
  • 23:10 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:50 "стн. панорама"

Пятница, 13 декабря

  • 01:25 "Депутатська приймальня"
  • 02:20 "Життєві історії"
  • 04:35 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 05:35 "Євромакс"
  • 06:00 Мультляндія
  • 06:30 "Дотик" з Чарльзом Стенлі
  • 07:00 "стн. новини"
  • 07:10 "Радар"
  • 07:15 "Прогулянки містом"
  • 07:30 "стн. новини"
  • 07:35 "Радар"
  • 07:40 "Відкрито"
  • 07:45 "Світські хроніки"
  • 07:50 "Світ без глянцю"
  • 07:55 "Блог по-київськи"
  • 08:00 "стн. новини"
  • 08:10 "Радар"
  • 08:15 "Погода"
  • 08:20 "Якісне життя"
  • 08:30 "стн. новини"
  • 08:35 "Радар"
  • 08:40 "Відкрито"
  • 08:45 "Світські хроніки"
  • 08:50 "Блог по-київськи"
  • 08:55 "паспорт ua"
  • 09:00 "стн. новини"
  • 09:10 "Радар"
  • 09:15 "Погода"
  • 09:20 "Відкрито"
  • 09:25 "Світські хроніки"
  • 09:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 10:00 "Лікар знає"
  • 11:00 "стн. новини"
  • 11:10 "Радар"
  • 11:15 "Погода"
  • 11:20 "Освітній хаб"
  • 11:30 "В гарній формі"
  • 12:00 Телемаркет
  • 13:00 "стн. новини"
  • 13:10 "Погода"
  • 13:15 "Прогулянки містом"
  • 13:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050"
  • 14:00 "Депутатська приймальня"
  • 15:00 "стн. новини"
  • 15:15 "стн. панорама"
  • 16:30 "#вукраїні"
  • 17:00 "київрада". live
  • 19:00 "стн. новини"
  • 19:30 "Радар"
  • 19:35 "Погода"
  • 19:40 "Київські історії"
  • 19:50 "Якісне життя"
  • 20:00 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 21:00 "стн. новини"
  • 21:30 "Погода"
  • 21:35 Т/с "Загадки Мердока"
  • 22:25 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:00 "Українська Національна Лотерея"
  • 23:10 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 23:50 "київрада". live

Суббота, 14 декабря

  • 01:45 "стн. панорама"
  • 02:55 "Життєві історії"
  • 05:05 60 хвилин з Василем Климчуком
  • 06:05 "Депутатська приймальня"
  • 07:00 "В гарній формі"
  • 07:30 Мультляндія
  • 08:00 "Лікар знає"
  • 09:00 Д/с "Таємниці королівських вбивств"
  • 09:50 "Якісне життя"
  • 10:00 "Зірковий смак"
  • 10:50 "Веселі старти"
  • 11:25 "Блог по-київськи"
  • 11:30 "Світ без глянцю"
  • 11:35 "Освітній хаб"
  • 11:45 "Служба порятунку"
  • 12:00 "Лікар знає"
  • 13:00 "стн. новини"
  • 13:10 Телемаркет
  • 14:10 "Блог по-київськи"
  • 14:15 "Київські історії"
  • 14:25 "Якісне життя"
  • 14:35 "Прогулянки містом"
  • 14:55 "Світські хроніки"
  • 15:00 "стн. новини"
  • 15:15 Т/с "Загадки Мердока", 84 і
  • 16:50 Снукер
  • 17:00 "стн. новини"
  • 17:15 Т/с "Загадки Мердока", 86 і
  • 18:50 "Київські історії"
  • 19:00 "стн. новини"
  • 19:30 "Якісне життя"
  • 19:40 Д/с "Таємниці королівських вбивств"
  • 20:30 "Історії кохання"
  • 21:00 "стн. новини"
  • 21:30 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 22:50 "Якісне життя"
  • 23:00 "Українська Національна Лотерея"
  • 23:05 Т/с "Галерея Вельвет"

Воскресенье, 15 декабря

  • 00:20 "київрада"
  • 02:15 "Життєві історії"
  • 05:25 "Історії кохання"
  • 05:50 "Якісне життя"
  • 06:00 Мультляндія
  • 06:40 "Веселі старти"
  • 07:15 "Зірковий смак"
  • 08:00 "Лікар знає"
  • 09:00 "Шеф-кухар"
  • 09:30 Т/с "Галерея Вельвет"
  • 10:50 "Освітній хаб"
  • 11:00 "Депутатська приймальня"
  • 12:00 "Лікар знає"
  • 13:00 Телемаркет
  • 14:00 "Історії кохання"
  • 14:30 "Київські історії"
  • 14:40 "Прогулянки містом"
  • 15:00 "стн. новини"
  • 15:15 Д/с "Цивілізація Incognita"
  • 15:50 "Освітній хаб"
  • 16:00 "Люблю". Концерт Тетяни Піскарьової
  • 18:15 "Якісне життя"
  • 18:20 Т/с "Галерея Вельвет", 19 і
  • 21:00 "стн. тижневик"
  • 22:00 "Спорт-Тижневик"
  • 22:20 Т/с "Загадки Мердока"
  • 23:10 "Українська Національна Лотерея"
  • 23:15 "Тут і зараз"