xcounter
Calendar Icon

Соцсеть Ukrainians закрывается спустя три месяца работы: причины (Видео)

05.09.2017 16:52

Кто настоял на том, чтобы соцсеть закрылась - смотрите в видео:

Ukrainians закрывается

Украинская социальная сеть Ukrainians, запущенная в качестве альтернативы ВКонтакте и Facebook, закрывается - об этом сообщила в Facebook одна из ее основателей Александра Струмчинская.

«Привіт усім користувачам Ukrainians. Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється.Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту.Ситуація така – мого голосу недостатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробиків (співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне.Досягнуто було багато – і це насправді наш спільний успіх. Дякую ВамНе помиляються лише ті, хто нічого не роблять», – написала Олександра.

Также смотрите видео, как Итальянцы пробуют угадать предметы нашего быта: "Есть Че Гевара, а это Че Бурашка", оно точно поднимет вам настроение!

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини