Монетизация субсидий: где украинцы смогут обналичить льготы

14.10.2019 в 03:06 | Виктория Мартынюк, джерело: «Znaj.ua»

Получить льготы или субсидию наличными можно в одном из 38 украинских банков или отделении «Укрпочты».

Согласно информации, чтобы получить социальные выплаты или субсидию в удобном банке, нужно всего лишь открыть счет в этом банке, взять справку с реквизитами и с ней обратиться в отдел приема граждан УСЗН. Отметим, что важно приходить в отделение по месту жительства.

На примере двух государственных банков можно отследить, как получать выплаты наличными в другом финучреждении.

В «Приватбанке» справку с реквизитами можно получить двумя способами — с помощью интернет-сервиса «Приват24» или в отделении. Для заказа справки в «Приват24» нужно в меню выбрать необходимую справку, на которой есть электронная печать, поэтому не нужно дополнительных подписей в банке, достаточно распечатать ее на цветном принтере.

Стоит отметить, в «Приват24» справку с реквизитами выдают бесплатно, а в отделении банка при выдаче нужно заплатить 100 грн. Есть бонус для пенсионеров, обслуживающихся в «Приватбанке», — первая справка в течение календарного месяца им бесплатно.

В «Укргазбанке» бесплатно открывают социальную карту, на которую будут приходить выплаты. Чтобы получить карту для выплат, нужно с паспортом и идентификационным кодом прийти в отделение «Укргазбанка» на ул. Гризодубовой, 55. И уже в течение10-15 мин можно получить справку с реквизитами карточного счета в «Укргазбанке».

Банк является только получателем начисленных средств. Подача заявления на предоставление субсидии, сроки ее зачисления и прочее под влиянием Министерства социальной политики Украины.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Як художник Йінка Ілорі перетворює радість на мистецтво, черпаючи натхнення з поколінь
Господарський суддя Києва Вадим Босий: розкішне життя, сумнівні статки та загадкові оборудки
Штучний інтелект допомагає хакерам атакувати критичну інфраструктуру: нова глобальна загроза
Візит Путіна на Курили: Японія висловила рішучий протест, Москва загострює конфлікт
Росія зіткнулася з новими атаками дронів та внутрішніми проблемами: відсутність води до розвалу інфраструктури
Україна просить Patriot у США та демонструє військову перевагу: Аналіз ситуації
Росія розгортає власний Starlink: чи загрожує він Україні та як йому протидіяти
Україна завдає нищівних ударів по російській економіці: цілі – порт, нафтопереробка та логістика
Все видео

Лента новостей

Сили оборони уразили стратегічний порт РФ на Балтиці (відео)
🕑 2 години 27 хвилин тому
Включили мізки, але не всі: з Польщі втікають тисячі українських біженців
🕑 6 годин 49 хвилин тому
"Люди у безвиході": дрони атакували Москву та Ленінградську область, черги на АЗС, бензину немає (відео)
🕑 7 годин 1 хвилину тому
На Сумщині внаслідок удару БПЛА загинули 9-річний хлопчик та його матір (фото)
🕑 7 годин 33 хвилини тому
Україна отримала нове покоління терміналів Starlink V5
🕑 10 годин 1 хвилину тому
Компанія Aerial Illuminations встановила п'ять світових рекордів Гіннеса за допомогою дронів
🕑 11 годин 46 хвилин тому
ЄС перевіряє танкери "тіньового флоту" Росії в рамках операції IRINI
🕑 11 годин 53 хвилини тому
Юридична фірма, де раніше працювала Стефанішина, внесла заставу у 6 мільйонів гривень
🕑 12 годин 2 хвилини тому
Виробникам РЕБ: Як зміна тактики ворога робить застарілими засоби протидії «Шахедам»
🕑 12 годин 8 хвилин тому
Український піаніст Роман Лопатинський здобув ІІ премію на міжнародному конкурсі в Італії
🕑 12 годин 14 хвилин тому
Національна філармонія України презентує програму «Велика форма» з творами Лятошинського та Шимановського
🕑 12 годин 21 хвилину тому
Всесвітній день ящірки: чому ці плазуни важливі для екосистеми України
🕑 12 годин 38 хвилин тому
Польща передасть Україні ракети до Patriot: крок до зміцнення ППО та нової дипломатичної реальності
🕑 12 годин 39 хвилин тому
Україна повернула 261 тіло загиблих захисників у межах репатріаційних заходів
🕑 12 годин 45 хвилин тому
Кияни вимагають повної заборони електросамокатів через небезпеку для пішоходів
🕑 12 годин 47 хвилин тому
Все новости