В метавселенной за 2021 год продали недвижимости на $500 млн

04.02.2022 в 21:15 | Наталья Ткачук, джерело: «CNBC»

По данным инвесторов и аналитических фирм в 2021 году продажи недвижимости в метавселенной превысили $500 млн и могут удвоиться в 2022 году, передает FaceNews.ua.

По данным поставщика данных метавселенной MetaMetric Solutions, в январе продажи превысили $85 млн. При таких темпах, всего в этом году продажи могут достичь почти $1 млрд.

Отмечается, что недавний всплеск продаж подогрело решение Facebook переименоваться в Meta и сосредоточиться на развитии метавселенной. Так, в ноябре 2021 года продажи недвижимости выросли почти в девять раз, до $133 млн.

С тех пор рост продаж замедлился, но общий объем продаж за январь все же превышает уровень января 2021 года в 10 раз.

В BrandEssence Market Research прогнозируют, что в период с 2022 по 2028 год рынок недвижимости метавселенной будет расти в среднем на 31% в год.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ
Все видео

Лента новостей

Стратегія ставок на спорт яку обирають досвідчені бетори
🕑 1 годину 15 хвилин тому
Як вибрати надійну платформу для консультацій з психологами
🕑 1 годину 16 хвилин тому
Cтавки на спорт без ошибок на Паривин
🕑 1 годину 18 хвилин тому
Епіфаній розкрив останнє пророцтво патріарха Філарета, яке вже справдилося
🕑 23 години 21 хвилину тому
Наземна операція в Ірані стане "катастрофою" для США, - Залужний
🕑 вчора
Сили оборони збили новий рідкісний російський дрон "Клин": подробиці від Флеша (фото)
🕑 вчора
Задимлення на десятки кілометрів: Київ накрило димом через масштабну пожежу складів (відео)
🕑 вчора
Філарета поховали у Володимирському соборі, тисячі вірян провели його в останню путь (фото, відео)
🕑 вчора
Росія атакувала "Укрзалізницю": під час евакуації зустрічний поїзд на смерть збив 19-річну провідницю (відео)
🕑 вчора
"Уперше під час повномасштабної війни": Україну відвідало командування НАТО
🕑 вчора
У ніч на 29 березня на українців чекає переведення годинників
🕑 вчора
"Найголовніше – зрозуміти": українська переговорна команда вже зустрілась із Віткоффом та Кушнером (відео)
🕑 вчора
США та Ізраїль атакували ядерний об'єкт у Натанзі — це головний центр збагачення урану
🕑 вчора
"Досить ядерного лицемірства": у Лондоні пройшла багатотисячна акція проти бомбардувань Ірану (відео)
🕑 вчора
Над Запоріжжям чорний дим і перебої зі світлом: росіяни шахедами атакували критичну інфраструктуру (відео)
🕑 вчора
Все новости