Улюблену зону відпочинку киян, Голосіївський парк, охопив суспільний скандал через хаотичний рух автомобілів пішохідними зонами. Замість безпечних прогулянок, відвідувачам доводиться ухилятися від автівок, що нахабно курсують парком.
Особливе обурення викликає той факт, що транспортний хаос відбувається там, де відпочивають сім'ї з дітьми. Безтурботні малеча та дорослі наражаються на пряму загрозу життю та здоров'ю через безвідповідальність водіїв.
Читайте також: Суд заарештував водія, підозрюваного у смертельній ДТП у Києві, де загинули четверо
Кияни вимагають від відповідальних служб негайного втручання та встановлення жорсткого контролю за парковою територією. Пропонуються такі заходи, як встановлення обмежувачів руху, болардів та регулярне патрулювання для запобігання несанкціонованому проїзду автотранспорту.
За словами автора допису, Голосіївський парк створений для людей та відпочинку, а не для проїзду чи паркування автомобілів. Закликають до спільних дій для привернення уваги міської влади до цієї проблеми, аби уникнути трагічних наслідків. Також просять ділитися пропозиціями щодо боротьби з автохамами.
Читайте також: У місті Українка на Київщині розгорівся скандал через дрифт на квадроциклах та реакцію поліції