Крымчане просят Порошенко провести референдум о возвращении АРК в состав Украины

01.12.2015 в 12:43 |

 

Крымчане просят Президента Украины Петра Порошенко провести референдум о возвращении оккупированного полуострова в Украину. Электронная петиция «О проведении Референдума о возвращении оккупированного острова Крым в Украину!» зарегистрирована на сайте главы Украинского государства.

«В связи с возникшими недовольствами граждан Украины, которые вынужденно находятся на территории оккупированного Крыма, а также людей, временно (вынужденно) переселенных на территорию материковой Украины, обязуем главу государства и правительство предоставить возможность крымчанам провести референдум на территории Украины о возвращении АРК в состав Украины, признании нелигитимной оккупационную власть и возвращении права и свобод, которые распространяются на всю территорию нашей страны в Крым», - говорится в тексте петиции.

В документе отмечается, что под дулами автоматов РФ провела собственный «референдум» на территории АРК, на котором крымчане не смогли выразить свою истинную точку зрения либо она была искажена.

«РФ выдала свои ложные данные за истинные, не учитывая волю народа Крыма, поэтому мы обязаны предоставить крымчанам, как гражданам Украины, возможность выбора», - сказано в петиции.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Пляжний теніс: як молодий вид спорту став світовим трендом і чому Україна серед лідерів
Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося
Битва за нанометри: як санкції змусили Китай піти ва-банк у виробництві мікрочіпів
Все видео

Лента новостей

"Слимаки, обісрані від страху": Бабарико не знає, чий Крим, хто на кого напав і за "русскій язик" (відео)
🕑 6 годин 21 хвилину тому
У будинках українців шалено стрибає напруга
🕑 7 годин 26 хвилин тому
"Баба да, баба да": щойно "Слуга Народу" обрала нового голову партії
🕑 7 годин 36 хвилин тому
У Франції на віллу ексгенпрокурора Піскуна прийшли з обшуками через Коломойського
🕑 8 годин 26 хвилин тому
В Одеській області оголосили надзвичайну ситуацію державного рівня
🕑 8 годин 52 хвилини тому
Жодного шансу вижити: в Італії вбили українця
🕑 10 годин 56 хвилин тому
Зіркові війни наж "жирними" цілями у Росії: атаковано НПЗ, бурову установку і не лише (відео)
🕑 12 годин 5 хвилин тому
У багатоповерхівці, в яку у Запоріжжі влучив КАБ, намагаються загасити величезну пожежу (відео)
🕑 12 годин 30 хвилин тому
"Він Бог і брат": батько 15-річного нациста з Росії, який зарізав 10-річного таджика, воює в Україні (фото)
🕑 вчора
В Одесі дрони влетіли в багатоповерхівку біля моря, ще палає "Нова пошта" (відео)
🕑 вчора
У казармі на Криворіжжі знайшли у зашморгу 55-річного ухилянта
🕑 вчора
"Заселимо Донбас бурятами з глибинки": Пєсков заявив, що різдвяного перемир'я не буде
🕑 вчора
Безугла біля трибуни ВРУ побила Таруту та Клочка, а Тищенка послала "нах*й" (відео)
🕑 вчора
"Бєй ж*дов, спасай Росію": подробиці про школяра, який зарізав 4-класника і зробив селфі з його тілом (відео)
🕑 вчора
"Она нє утонула", але 14 моряків вбито: у Росії паніка і розбір польотів через підірваний човен у Новоросійську
🕑 вчора
Все новости