Под санкции России попадут 360 предприятий из Украины

30.10.2018 в 23:30 | Олег Павлось, джерело: «Интерфакс»

Под санкции Российской Федерации против Украины могут попасть около 360 предприятий и более 50 физических лиц.

Об этом сообщает издание со ссылкой на источник в кабинете министров России во вторник, 30 октября.

По словам собеседника издания, в правительстве РФ завершается работа над постановлением о введении ответных экономических мер на санкции Украины.

Так, в списке "будет много интересных открытий для граждан Украины".

"...(граждане Украины) увидят, что некоторые их лидеры, придерживающиеся радикальных взглядов, в том числе на отношения между двумя странами и народами, а также их окружение, не прочь при этом заработать на этих самых отношениях", – отметил источник в российском правительстве.

В ближайшее время документ будет передан на подпись главы правительства РФ Дмитрия Медведева, а после подписания опубликован.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Тріщини у моноліті: у РФ зафіксували рекордний сплеск недовольства, а регіони відкрито зловтішаються з обстрілів Москви
Зміна світового порядку: як Сі Цзіньпін переграв Трампа на саміті в Пекіні
Економічний глухий кут РФ: чому Путін знову летить до Китаю і повернеться ні з чим
Як київський X-Park виживає під час війни: обрубані крила авіації, прильоти та реабілітація ветеранів на пузі
Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Все видео

Лента новостей

Как закручивать крепеж без сорванных шлицов
🕑 16 годин 1 хвилину тому
Велика Британія дозволила імпорт палива, виробленого з російської нафти
🕑 вчора
Російським та білоруським гімнастам знову дозволили виступати під прапорами та гімнами своїх країн
🕑 позавчора
Іран погрожує знищити світовий інтернет
🕑 позавчора
У білорусів тренування із росіянами з ядерної зброї, підозрюють приховане переміщення солдат до кордонів України
🕑 позавчора
Титанік 2.0: у Межигір’ї затонув корабель-ресторан Януковича, який символізував розкіш резиденції (відео)
🕑 позавчора
Помер раптово нардеп Степан Кубів, який під час Революції Гідності був комендантом Будинку Профспілок у Києві
🕑 позавчора
Проміняли любов на гроші та зросійщення: Потап і Настя оголосили про повернення гурту після 9-річної паузи (відео)
🕑 позавчора
Росія атакувала три цивільні судна, які прямували до портів Великої Одеси: одне з них - китайське (фото)
🕑 позавчора
Масована атака на Дніпро: мінус багатоповерхівки, дитсадки, гімназія, мечеть, лікарня, де пацієнти на ШВЛ (відео)
🕑 позавчора
Було 200 платежів, навіть по 1 копійці: Єрмак вийшов з СІЗО, з’явились відео та імена, від кого "пожертви"
🕑 позавчора
Росія атакувала Одесу великої кількістю ударних дронів: зруйновані понад 20 будинків, поранення у людей не легкі (відео)
🕑 позавчора
Оформлення в будинок престарілих у Львові: перелік документів
🕑 позавчора
У КНДР обурилися санкціями через депортацію українських дітей Росією
🕑 3 дні тому
"Усе небо чорне. Вибухи тривають і тривають": на Росію продовжують летіти рої українських дронів (відео)
🕑 3 дні тому
Все новости