Туроператора Join UP! опять оштрафовали: на этот раз на 1,5 миллиона за обман клиентов

21.06.2019 в 17:02 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Антимонопольный комитет Украины наложил штраф на туроператора Join UP! в размере 1,5 миллиона гривен за предоставление ложной информации своим клиентам. Об этом сообщил глава Антимонопольного комитета Юрий Терентьев на своей странице в Facebook.

«АМКУ наложил штраф в 1,5 млн грн на туроператора Join UP! за распространение недостоверной информации относительно того, какими авиакомпаниями будут перевозиться туристы», - написал Терентьев.

Он отметил, что второй раз за этот год органы АМКУ накладывают штраф на одного из крупнейших туроператоров – Join UP!.

«В январе Киевское областное отделение АМКУ оштрафовало компанию на 68 тыс. грн за неправдивую рекламу относительно «лидерства» компании на рынке. Сегодня же Временная админколлегия Комитета поставила точку в другом расследовании. Установлено, что этот же туроператор информировал своих потенциальных клиентов, что авиаперевозки будут осуществляться авиакомпаниями «МАУ» и «Роза ветров», с которыми у туроператора сделок не было», - написал он.

По словам Терентьева, гарантия перелета известными перевозчиками является одним из ключевых факторов при выборе туроператора для отдыха на популярных курортах, в частности, Египта и Турции.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Ярослав Железняк розповів про свій досвід використання АІ-окулярів
Огляд інвертора Chisage Eris та його порівняння з легендарним Deye
Зворотний процес: як правильні вправи здатні вилікувати остеохондроз, протрузії та грижі хребта
15% прогресу та "скандал з Генпрокурором": Чи зірве Україна шлях до ЄС?
Крах польської підтримки: Як Україна з «жертви» стала «конкурентом» і чому Польщу охопила українофобія
Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
Все видео

Лента новостей

Говард Баффет: "Ми інвестуємо в майбутнє України, а не просто займаємося благодійністю"
🕑 3 години 55 хвилин тому
Україна завдає ударів по логістиці та виробничих потужностях РФ, Москва посилює оборону навколо інституту доньки Путіна
🕑 3 години 55 хвилин тому
Люкс на роздоріжжі: Удар китайської економії та тарифи Трампа формують нову реальність
🕑 4 години 20 хвилин тому
«Неможливе» можливе: як боротьба з корупцією в Україні перемагає скепсис та опір влади
🕑 4 години 37 хвилин тому
Єврокомісія продовжила захист до 2028 року: Нові правила та виклики для українських чоловіків за кордоном
🕑 4 години 58 хвилин тому
Трагедія Херсона: Шокуючі наслідки підриву Каховської ГЕС та невизначеність майбутнього
🕑 6 годин 57 хвилин тому
Десятиліття тиску: Як США формували Ізраїль від його створення і чому це не "український кейс"
🕑 7 годин 30 хвилин тому
Сильний смог з’явився над Києвом: буквально нічим дихати (відео)
🕑 8 годин 21 хвилину тому
Удар по Запоріжжю: кількість постраждалих зросла до 10, серед них двоє дітей (відео)
🕑 8 годин 41 хвилину тому
Голова Слідкому РФ запропонував саджати з 12 років і прочитав вірші про те, як хочеться в СРСР (відео)
🕑 9 годин 17 хвилин тому
Економічний Парадокс Китаю: Чому Світова Фабрика Не Змушує Своїх Громадян Купувати
🕑 10 годин 12 хвилин тому
Apple видалила екосистему ВК з App Store: крах міфу про російську цифрову незалежність
🕑 10 годин 45 хвилин тому
Євросоюз виділив €2 млн на посилення збереження документальної спадщини України
🕑 11 годин 10 хвилин тому
Польща розвертається від України? Скандал із Зеленським та нагородами на тлі конференції з відновлення
🕑 11 годин 17 хвилин тому
Мільярди обіцянок, бізнес-зустрічі та «ідіотизм Офісу»: реалії Конференції з відбудови України у Гданську
🕑 11 годин 36 хвилин тому
Все новости