Миколаївський зоопарк продовжує дивувати відвідувачів своєю красою навіть у спекотну та посушливу погоду. У рамках рубрики «Наш прекрасний парк» опубліковано фотографії, зроблені безпосередньо на території зоопарку, які демонструють багате цвітіння різноманітних рослин.
Однією з перлин парку є будлея, яку часто називають «магнітом для метеликів». Поряд з нею, яскраві метелики також помітні на ароматних трояндах, створюючи мальовничі картини. Біля слоновника розцвів прутняк звичайний, прикрашений ніжними бузковими та рожевими квітами. У багатьох куточках зоопарку буяє гібіскус, чиї різнокольорові та яскраві квіти добре переносять спеку, що є для них цілком звичною умовою.
Природна краса та комфорт для відвідувачів
Незважаючи на високі температури, Миколаївський зоопарк залишається привабливим місцем для відпочинку. Тінисті алеї парку, ретельно доглянуті ландшафтні куточки та зручні лавочки створюють ідеальну атмосферу для релаксації. Відвідувачі мають можливість спокійно спостерігати за тваринами, насолоджуючись прохолодою та природною красою, що робить зоопарк чудовим вибором для проведення дозвілля навіть у найспекотніші дні.