Морози триматимуться щонайменше до середини місяця: синоптикиня Діденко дала прогноз на вихідні

10.01.2026 в 00:02 | Игорь Блохин, джерело: «Facenews»

В Україні на вихідних, 11–12 січня, утримається морозна погода, місцями з сильними морозами до -16…-18°C, а подекуди — до -20°C. У низці регіонів очікуються сніг, мокрий сніг і дощ, що створюватиме небезпечні умови на дорогах через ожеледицю та можливу ожеледь. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко у своєму відеопрогнозі.

За її словами, найхолоднішою найближчої ночі буде північ України — Житомирська, Київська, Чернігівська та Сумська області. Тут вночі прогнозують -12…-18°C, місцями до -20°C, а вдень температура коливатиметься в межах -7…-12°C. Опадів на півночі здебільшого не очікується, можливі прояснення, які й посилюватимуть нічні морози.

У західних областях також буде холодно: вночі -12…-18°C, подекуди до -20°C, а вдень прогнозується морозна й сніжна погода. На дорогах збережеться ожеледиця, яку може «притрусити» снігом, що підвищує ризики для водіїв і пішоходів.

Читайте також: Прогноз погоди на 11 січня: морози, хуртовини та ожеледиця

Найскладніша синоптична ситуація очікується на сході та південному сході: туди, за прогнозом, прийде черговий південний циклон, що принесе сніг, мокрий сніг, а місцями й дощ. На Харківщині прогнозуються невеликі морози, натомість на Донеччині та Луганщині, за словами синоптикині, навіть уночі можливі плюсові температури. Також на сході очікується сильний вітер зі штормовими поривами 15–20 м/с.

У центральних областях погода буде неоднорідною: на Вінниччині та Черкащині переважатиме мороз, а на Дніпропетровщині можливі мокрий сніг із переходом у дощ, що підвищує ризик ожеледі.

На півдні України прогнозують опади у вигляді дощу та мокрого снігу, температура коливатиметься від невеликого мінуса до невеликого плюса, також можливі штормові пориви вітру 15–20 м/с.

Київ: до -18°C вночі, без опадів, але слизько

У Києві найближчої ночі очікується -16…-18°C, на околицях — до -20°C, удень — -10…-12°C. Опадів не прогнозується, однак ожеледиця на дорогах залишатиметься. Діденко окремо закликала киян подбати про утеплення, особливо з огляду на проблеми з опаленням і електроенергією.

Попередньо: потепління з 15–16 січня

Синоптикиня також озвучила попередню тенденцію: за низкою прогностичних моделей, орієнтовно з 15–16 січня в Україну може прийти потепління, а 16–17 січня можливі температури близькі до нуля. Вона наголосила, що це лише попередній прогноз, який потребуватиме уточнення.

Окремо Діденко прокоментувала чутки про морози -25…-30°C, зазначивши, що за професійними моделями таких температур не бачить, а мінімальні значення, які можливі в межах офіційних вимірювань, — до -20°C.

Читайте також: Життя в еклектиці: як Наталка Діденко утеплювалася під час відключення світла
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Двокомпонентна епоксидна фарба для бетону EpoxyBeton Kompozit: інструкція, адгезія та сфера застосування
«Ми стоїмо біля підніжжя сингулярності»: сенсаційна заява Нобелівського лауреата Деміса Хасабіса у Стенфорді
Китай нарощує ядерний арсенал проти США, обмінюється депортаціями журналістів та блокує витік ШІ-технологій
Елітна нерухомість на мамі та «бідна» дружина-стоматолог: BIHUS.Info викрили статки нового очільника київського БЕБ Романа Лисаковського
Як зберегти бюджет в умовах інфляції: дієві поради фінансового аналітика
Привид хаосу та неминучий розпад РФ: Ліга вільних націй готує програму незалежності регіонів від Москви
Сльози мародерів та обвал ринку нерухомості: як війна добиває економіку РФ і Криму
Третій удар «Орешником» по Україні: плацебо Кремля та підготовка ЗСУ до перелому у війні
Все видео

Лента новостей

Українська балістика вже влітку полетить до Москви, - Штілерман
🕑 6 годин 9 хвилин тому
Чи реально завершити війну до зими та що стоїть за новими скандалами: аналіз Борислава Берези
🕑 9 годин 46 хвилин тому
"Недарма панікерів-скупщиків розстрілювали": у Криму обмежили продаж цукру, солі, олії та круп (відео)
🕑 9 годин 54 хвилини тому
Успіх у точних науках: китайські школярі домінують на світових математичних олімпіадах
🕑 10 годин 37 хвилин тому
ДБР запустило швидкий механізм повернення військових із СЗЧ та дезертирства
🕑 10 годин 41 хвилину тому
Судитимуть директора компанії, яка після повномасштабного вторгнення працювала в інтересах РФ
🕑 10 годин 48 хвилин тому
«Кронштадт 2.0»: українські сили провели успішну спецоперацію на Ленінградщині
🕑 10 годин 49 хвилин тому
39 порушень ПДР: керівник баптистської громади, який вбив у Києві 4 людей, часто літав на дорогах (відео)
🕑 10 годин 49 хвилин тому
Сьогодні річниця масштабного теракту — 6 червня в 2023 року окупанти підірвали греблю Каховської ГЕС (відео)
🕑 12 годин 6 хвилин тому
"Я в а*ує, ми атсюда с*обиваєм!", - відео росіян з Великої Іжори, де палає склад з торпедами Балтійського флоту
🕑 12 годин 29 хвилин тому
На фронті ударом дрону поранено голову ВО "Свобода" Олега Тягнибока: що відомо про його стан (фото)
🕑 13 годин 39 хвилин тому
По Росії просто зараз масована атака другої хвилі: вже 400 дронів летять до Москви та Санкт-Петербург​а
🕑 14 годин 1 хвилину тому
Американські пластичні хірурги повертають надію українським військовим з травмами обличчя
🕑 14 годин 59 хвилин тому
Історичний тріумф: 15-річна українка Анастасія Гнатишин сенсаційно стала чемпіонкою Європи з шахів
🕑 16 годин 23 хвилини тому
75-й обмін полоненими, знищення суден окупантів та бої на ключових напрямках: аналіз ситуації на фронті
🕑 18 годин тому
Все новости