Миклош не может быть министром в украинском правительстве

31.03.2016 в 16:02 | Борислав Береза, джерело: «Обозреватель»

Иван Миклош может быть консультантом, советником, экспертом, которого мы можем подключать для проведения реформ в Украине.

Но Миклош не может быть министром в украинском правительстве по многим причинам. Одна из главных причин - он не готов отказываться от словацкого гражданства. И дело не в украинском гражданстве, а в том, что Миклош будет абсолютно открыто отстаивать интересы Словакии. Он действительно абсолютно открытый патриот Словакии. Это неплохо, это хорошо. Человек должен быть патриотом своей страны. Но будучи патриотом Словакии, Миклош не сможет полноценно отстаивать интересы Украины, которая на сегодняшний день должна бороться за появления новых инвесторов. Это фактически создает конкурентную среду для Словакии.

Почему его кандидатуру предлагают? Потому, что Миклош – это гарантии МВФ для получения дальнейших кредитов. Да, кредиты Украине сейчас нужны, они необходимы, но это не причина для того, чтобы под одного человека менять Конституцию или принимать специальные законы.Будут ли голоса за Миклоша? В Украине могут проголосовать за пустой лист бумаги, на которой написан бюджет и которая заполняется потом. Депутаты могут проголосовать за любую кандидатуру, лишь бы не проводить перевыборы и удовлетворить какие-то свои интересы.

В тоже время я не считаю, что приезжие политики это плохо. Нет, приезжих экспертов нужно подключать. Другое дело, что у нас хватает и своих экспертов. Но до тех пор, пока наша экспертная среда на полную не используется, мы не должны подключать ее с Запада. Есть такое выражение "комплекс меншовартості". Я бы хотел, чтобы украинцы избавились от этого комплекса. Мы самодостаточная нация.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна
Все видео

Лента новостей

Ізраїль збудував таємну військову базу в іракській пустелі
🕑 вчора
Від колонії до війська: скільки жінок-ув’язнених мобілізувалися до лав ЗСУ
🕑 вчора
У Туреччині презентували український комплекс для евакуації поранених під вогнем (фото)
🕑 вчора
Путін намагається зірвати рекордний обмін полоненими, - джерела
🕑 вчора
В Іспанії оголошено карантин через хантавірус
🕑 вчора
У ВООЗ запевнили мешканців Канарських островів, що хантавірус - це не черговий COVID
🕑 вчора
Приставив до шиї ніж: у Львові чоловік побачив військових ТЦК і взяв в заручниці 13-річну дівчинку (фото)
🕑 вчора
Людина, яка не відвела погляд: 10 травня — день народження Мацієвського, вбитого за слова "Слава Україні!" (відео)
🕑 вчора
У Харкові під час перемир'я дрон влучив у 9-поверхівку (фото, відео)
🕑 вчора
Біля Чорнобиля поширилася масштабна пожежа, найскладніша ситуація на березі Прип’яті
🕑 позавчора
Парадом у Москві керував авдіївський м’ясник Мордвічев, який знищував Маріуполь (фото)
🕑 позавчора
Вдруге за два дні: у Каспійську пролунали вітальні салюти в районі порту, є ураження (відео)
🕑 позавчора
РФ з дронів скидає листівки воїнам ЗСУ і закликає здатись у пам’ять про дідів, ми їх запросили до Кобзона (відео)
🕑 позавчора
По Червоній площі промарширували вбивці та мародери, військові КНДР, а в Читі - жінки окупантів "СВО" (відео)
🕑 позавчора
На Чернігівщині дрон вбив батька та сина (фото)
🕑 позавчора
Все новости