Вбивство Шеремета. Ще одна версія

26.07.2016 в 09:54 | Ігор Луценко, джерело: «Facebook»

"Деканоідзе: Троян відповість на питання щодо Шеремета після відпустки".

Вдумайтеся.

Президент кричить, що дав доручення.

Прем'єр щодня обіцяє.

Генеральний прокурор ледь не погодинно запевняє.

ФБРівці вже приіхали.

Василя Паскала навіть покликали!

А ключовий свідок у справі Шеремета замглави Нацполіції Троян не може бути допитаний по гарячих слідах злочину, бо - відпустка.

ВІДПУСТКА, бісова ковінька!

Йдемо далі. Аваков за кордоном. Теж ВІДПУСТКА.

У фейсбуці такого зазвичай щедрого на тексти міністра з приводу вбивства Шеремета не помітно жодного(!) допису.

З часів трагедії – тільки два оновлення. Одне – за три дні після загибелі Павла, саркастично-гуморовий. Інше, продубльоване на блозі «Української правди» – про сервісні центри МВС. Ну так, сервісні центри, це ж сенсація…

А така безпрецедентна подія, як загибель відомого журналіста залишилася поза увагою міністра-блогера. Приміром, перспективу військового перевороту перед цим він коментував, хоча до нього в контексті збройної боротьби за владу особливо ніхто не апелював.

Трохи дивно.

Так от, маємо факт незаконного, за висловом мого однофамільця-прокурора, стеження за Шереметом. З подачі Трояна, як натякає Деканоїдзе. Троян – близька до Авакова людина, власне, через таких людей на сьогодні Аваков зберігає вплив на Нацполіцію, користуючись тим, що Деканоїдзе погано розуміється на роботі правоохоронних органів і не знає мови документів, котрі підписує.

Ось готова версія: якщо Троян дійсно причетний до незаконного стеження за Шереметом (в мене є певні сумніви на цей рахунок), то тоді це вбивство можна вважати спробою підставити Авакова та його команду в Нацполіції, і таким чином усунути їх від впливу на цей найпотужніший правоохоронний орган.

А взагалі, незаконне стеження за Шереметом – це колосальний злочин державного рівня, який мусить викликати обурення суспільства, співставне з обуренням щодо убивства. Бо друге є наслідком першого. Стеження за журналістами і убивства ідуть поруч у всій українській історії.

Мають бути кримінальні вироки, вині мають понести найжорсткішу кару. А перед цим мусять як мінімум статися відставки тих керівників, котрі допустили таке незаконне стеження.

Суспільство має отримати чіткі відповіді на питання:

- хто зі слідчих, за чиєю вказівкою, ініціював стеження за покійним Шереметом?

- хто з керівників Нацполіції підписав відповідне рішення?

- хто з процесуальних керівників дав на це погодження?

- який суддя дав санкцію на стеження?

(Направив відповідне депутатське звернення на Деканоїдзе та Юрія Луценка).

На жаль, у справі про убивство Вербицького та моє викрадення не було покарано тих, хто організував незаконне стеження за мною. На жаль, у моїй справі нема помітного прогресу вже останніх півтора року. Хоча усі фігуранти встановлені, і продовжують працювати правоохоронцями.

Не покаравши винних у незаконному стеженні, ми ризикуємо наступати на одні й ті самі граблі, коли міліція-поліція, а також СБУ використовуються як політична охранка для слідкування за неугодними владі політиками, активістами та журналістами. З подальшим «прибиранням» об’єктів.

P.S. Нагадаю, за тими, кого Аваков миттєво звинуватив в убивстві Бузини, теж було незаконне стеження. Але потім про це чомусь «забули», хоча, по ідеї, якщо за об’єктом стежать і він скоює вбивство – докази мають з’явитися миттєво з матеріалів оперативної-розшукової справи, чи не так?..

PPS І, нагаю, першими на місце вбивства і Бузини, і Шеремета приїхав все той же 17-й канал. Але комусь було вигідно пустити слідство по хибному шляху, звинувативши майданівців-атошників.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)
Кіноа і «криза веганів»: як суперфуд перетворили на ворога бідних, а потім спростували власний міф
Його люди всюди: що показало розслідування Bihus.Info про обшуки НАБУ, відставку Єрмака і що буде далі
Все видео

Лента новостей

У "Грозному-Сіті" мінус щонайменше 5 поверхів: фото та відео підсмаженого ділового центру
🕑 41 хвилину тому
"Деталі нової капітуляції": у США закінчилася зустріч української та американської делегацій
🕑 59 хвилин тому
Найвищий Місяць за 17 років: що чекає знаки Зодіаку в суперповню 5 грудня
🕑 12 годин 14 хвилин тому
Європейські лоукостери готуються повернутися на український ринок
🕑 13 годин 14 хвилин тому
Херсонська ТЕЦ зупинила роботу після масованих ударів РФ
🕑 14 годин 14 хвилин тому
Будуть летіти роями: РФ запустила шахеди з 8 локацій менше ніж за годину
🕑 15 годин 6 хвилин тому
Підрозділ ГУР "Примари" знищив російський літак МіГ-29 на аеродромі "Кача" в Криму (відео)
🕑 15 годин 14 хвилин тому
У Львові під час перевірки документів вбили військового ТЦК, він стік кров’ю
🕑 17 годин 56 хвилин тому
Росіяни убили 6-річну дівчинку в Херсоні
🕑 19 годин 14 хвилин тому
Росія створила щонайменше 165 військових таборів з мілітаризації викрадених українських дітей (фото)
🕑 21 годину 14 хвилин тому
Атака "Іскандером" по Кривому Рогу: кількість постраждалих зросла (фото)
🕑 22 години 44 хвилини тому
Окупанти вдарили дронами по Одесі: вже 7 постраждалих, вирувала пожежа (фото)
🕑 23 години 15 хвилин тому
"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді будинку (відео)
🕑 вчора
Українська чемпіонка світу зі стрибків у воду Софія Лискун прийняла громадянство РФ
🕑 вчора
Як обрати бездротові навушники та під’єднати їх до смартфона: поради від Foxtrot
🕑 вчора
Все новости