Допомога армії: «дна» ще немає, але українців підкосило

29.11.2016 в 11:10 | Сергей Притула, джерело: «Facebook»

Люди втомились і я, відверто кажучи теж. Але наша втома - це ніщо в порівнянні з тою титанічною працею по захисту країни, яку щоденно і щонічно провадять наші бійці.

Ну не вмію я писати коротких текстів про АТО...

Панове, затишшя у моїх звітах по волонтерській роботі пов'язане з двома моментами: по-перше, тотальна гастрольна зайнятість (а в паузах між концертами просиджування у монтажці над черговими випусками "Вар*яти-шоу"), а по-друге, низька активність фінансових донорів. Менше грошей - менше закупок.

Ні, робота робиться, не без того. Ось на фото захисний костюм для снайпера за 750EURO.

Тепер хорошому парубку, снайперу з тернопільської альфи буде легше у протистоянні з ворогом, навіть якщо у того буде потужний тепловізор. Мало бути 2, поки прийшов один. Другий буде в першій третині грудня.Піде такому ж бійцю тільки з Буковини.

На минулому тижні заробили з "вар*ятами" на львівських концертах достатньо, щоб 3 дні тому проплатити придбання буса для 24-ї арт-бригади. За жовтень з "вар*ятівських" концертів акумулювали 125 000 грн, які будуть скеровані на придбання "водолазки" для Кам*янець-Подільського центру розмінування ЗСУ. Думав добрати ще 2 комплекта спорядження, до тих 4-ьох, які вже передали їм цього року, але виглядає так, ніби хлопцям того що мали і що ми підвезли вистачає, то зараз міркуємо, що саме придбати. Є варіант підводного міношукача. Думаю, на тому і зійдемось. А як буде все ок, то візьмемо 2.

З тих коштів, що ви надсилаєте на мої рахунки останнім часом більшість тратиться на ремонт транспорту. 20000грн пішло на дорихтовку того транспорту, що досі доводять до ладу у Рівного волонтери з фонду "ДАР", 8000грн пішло хлопцям з 8-го полку спецназу. 18850грн - бійцям з 79 ДШБ. Хлопцям з 37-го батальйону - 17500грн.

В результаті на рахунку в мене є доступних: трохи більше 56000 грн і Н/З в розмірі $2000, які тримаю на якесь "припече". А воно ж припече...

Частина гривневої маси буде витрачена на зимову гуму для транспорту, який готується до відправки на фронт.

Можу поділитись власними спостереженнями по тому, що відбувається з фінансовим донорством. "Дна" ще немає, але видно, що економічна ситуація в країні серйозно підкосила людей. Якщо раніше 80% переказів складали перекази розміром 50-10-150-200 грн, то зараз цей сегмент дуже обмілів і скотився до 40-50% від загальної кількості. Як би це не виглядало комічно, але середній переказ на мою гривневу волонтерську картку зараз тяжіє до 1500 грн. Тобто 500-1000-2000, зрідка - 3000, ще рідше 5000. Проблема тільки в тому, що і ці перекази доволі нечасті гості... Якщо раніше після посту з проханням скинутись на АТО перерахунки йшли сотнями, потім десятками, то зараз це півтора-два десятки одразу після посту і потім по інерції по кілька в день. Що таке валютні перекази я вже практично забув. 2-3-4 епізоди на місяць. Дай Боже здоров*я тим людям. Зважаючи на тахікардію гривні - це дуже важливо!

Люди втомились і я, відверто кажучи теж. Але наша втома - це ніщо в порівнянні з тою титанічною працею по захисту країни, яку щоденно і щонічно провадять наші бійці. Я дуже мрію про той день, коли війна закінчиться і я знову зможу займатись дітками. У нашій країні багато дитбудинків, сиротинців, інтернатів, у яких немає належних умов для виховання маленьких українців. А поки цього не трапилось, я мрію про те, щоб у цій країні кожна людина прокидалась і засинала з відчуттям вдячності нашим бійцям за те, що можемо засинати не під вибухи мін і "стрілкотню", а під муркотіння героїв улюбленого серіалу по ТБ, за те, що можемо кататись на моря і в гори, за те, що діти ходять до школи, а не ховаються у підвалі...

І щоб ця вдячність була відображена у реальних вчинках: дай волонтеру пару гривень (я зараз не про себе, а про рух в цілому), заправ його бус по дорозі на Схід, купи бійцю пару шкарпеток, передай на фронт пачку цигарок, зроби хоч щось!!!

В грудні буду робити Збір на Новому. Давно цього не робив, бо кілька останніх разів приносили стільки, що хотілось плакати. Але зараз пішли запити по термобілизні і теплому взутті. Тому слідкуйте за сторінкою, дата буде вказана пізніше.

Рахунки залишаю трохи нижче по тексту. Хочу назбирати багато грошей і купити багато оптики. Є куди відправляти. Коротше, гудень 2016-го оголошується місяцем ПНБ і "тєпліків".

Дякую усім, хто допомагає. Дякую усім, хто підтримує.

Господи, бережи нам наших хлопців!

Працюємо, панове!

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю
Кароль Навроцький: як польський президент перетворив національні болі на власну піар-кампанію
Негода на півдні Росії: град, зливи та прорив дамби знищують врожай
Все видео

Лента новостей

Український прапор над Кінбурном: ЗСУ б’ють по ворожих дронах "Молнія"
🕑 8 хвилин тому
В Україні екстренні вимкнення світла, тому що окупанти вдарили по енергооб’єктах у 5 областях
🕑 44 хвилини тому
Канцлер Німеччини Мерц встановив антирекорд популярності: кожен шостий громадянин задоволений його роботою
🕑 2 години 4 хвилини тому
«Маленька Україна» у Варшаві: як волонтери створюють «антидрони» з підручних матеріалів
🕑 2 години 50 хвилин тому
Київський університет Карпенка-Карого потребує допомоги для відновлення корпусу після обстрілу
🕑 3 години 4 хвилини тому
Посадовець на Волині підозрюється у переплаті 1,1 млн грн за харчування військових
🕑 4 години 12 хвилин тому
Чому домашні термометри показують вищу температуру, ніж прогнозують синоптики: пояснення Гідрометцентру
🕑 4 години 13 хвилин тому
Данія передасть Україні 15 тисяч далекобійних артилерійських пострілів
🕑 4 години 58 хвилин тому
Екс-начальника УКБ Одеси підозрюють у розтраті 11,4 млн грн на закупівлі житла для сиріт
🕑 5 годин 7 хвилин тому
На Київщині стартував екопроєкт з переробки будівельного сміття для відбудови
🕑 5 годин 17 хвилин тому
У Росії за критику війни засудили до семи років колонії опозиційного політика
🕑 6 годин 2 хвилини тому
Паніка в Криму: супутник зафіксував кілометрові затори на виїзд через Керченський міст
🕑 6 годин 20 хвилин тому
17 посадовців Одещини задекларували 91 млн грн заощаджень та 45 млн грн доходу за 2025 рік
🕑 6 годин 25 хвилин тому
Відбір у САП: ризик для довіри через спірного члена комісії
🕑 6 годин 58 хвилин тому
Польща змінює правила захисту українців: Київ обговорив наслідки нового закону
🕑 6 годин 59 хвилин тому
Все новости