Як візит Тіллерсона до Москви став поразкою російської «супердержави»

12.04.2017 в 15:25 | Богдан Яременко, джерело: «Экономическая правда»

Супердержави не приймають у себе міністрів закордонних справ країн, які щойно завдали по ним чи по їхнім інтересам ракетний удар.

І ось щойно ми, здавалось би, звикли до факту, що у Росії є військовий потенціал, який не може ігнорувати жодна держава світу, включно зі США.

Щойно ми побачили, нехай і трохи кумедний, але російський авіаносець, послухали три роки про "смєющієся іскандери" та надсучасні російські засоби протиповітряної оборони.

Щойно здалось, що з цією бідою треба вчитися якось жити і виживати....

І тут прилетіли "Томагавки", які нібито не потрапили в ціль...

А за ними прилетів Тіллерсон, який нібито настільки проросійський, що навіть з орденом "Дружби народів" з рук особисто Путіна...

І все. Бобік здох.

Супердержави не приймають у себе міністрів закордонних справ країн, які щойно завдали по ним чи по їхнім інтересам ракетний удар. Цього не роблять навіть несупердержави, якщо у них є почуття гордості.

Супердержави не дозволяють іноземним міністрам закордонних справ на своїй території виставляти публічний ультиматум: ви там почухайтесь, і вирішуйте з ким ви - Сирією чи США?

І хоча це технічно трошки складніше, але навіть публічно дискутувати тему - чи ви нас обманули щодо сирійської хімічної зброї, чи просто некомпетентні (некомпетентні дурні - так не прозвучало, але читалось) - це теж супердержави не повинні дозволяти з собою робити.

Кілька днів тому в ефірі 5-го в студії дискутували з Іллею Новіковим, який зауважив, що це все дурниці, бо Путін пояснить росіянам все інакше. Я не втримався і у відповідь зауважив, що росіяни традиційно схильні перебільшувати значення того, що їм пояснює Путін, і що вони з різного приводу думають.

Адже нинішню ситуацію з супердержавою на розкарачках бачать усі інші. І не лише українці, яких це надихатиме ще більше і сильніше звільняти Батьківщину від росіян. Це бачать не лише європейці, які і так вже, схоже, зробили не лише висновки, що таке Росія, але і склали плани, що з нею робити.

Але бачать це навіть казахи, білоруси і вірмени. Тобто усі.

І якщо Путін і росіяни не здатні чи не хочуть бачити сумну правду про себе - що економічно та технологічно вони нікчемні, а у військовому плані можуть бути супер-дупер поки це не обходить американців, то це лише зробить їх майбутнє складнішим.

Ну, і нехай.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Елітні ліквідатори: чому ліквідація спрощенки для ФОПів може вдарити по економіці України – позиція Віктора Галасюка
Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Все видео

Лента новостей

Звільнений ексглава ОП Єрмак усе ще обіймає щонайменше 10 посад
🕑 11 хвилин тому
Російський дрон убив 12-річного хлопчика на Дніпропетровщині (фото)
🕑 41 хвилину тому
Переслідування літака Зеленського дронами: в ОП підтвердили інцидент і розповіли подробиці
🕑 2 години 11 хвилин тому
СБУ, НАБУ та САП викрили у Києві злочинну групу, яку очолювала нардепка Скороход
🕑 2 години 38 хвилин тому
У Росії дрони атакували піратський порт у Темрюку і вкотре Сизранський НПЗ (відео)
🕑 3 години 1 хвилину тому
У "Грозному-Сіті" мінус щонайменше 5 поверхів: фото та відео підсмаженого ділового центру
🕑 4 години 38 хвилин тому
"Деталі нової капітуляції": у США закінчилася зустріч української та американської делегацій
🕑 4 години 55 хвилин тому
Найвищий Місяць за 17 років: що чекає знаки Зодіаку в суперповню 5 грудня
🕑 16 годин 11 хвилин тому
Європейські лоукостери готуються повернутися на український ринок
🕑 17 годин 11 хвилин тому
Херсонська ТЕЦ зупинила роботу після масованих ударів РФ
🕑 18 годин 11 хвилин тому
Будуть летіти роями: РФ запустила шахеди з 8 локацій менше ніж за годину
🕑 19 годин 3 хвилини тому
Підрозділ ГУР "Примари" знищив російський літак МіГ-29 на аеродромі "Кача" в Криму (відео)
🕑 19 годин 11 хвилин тому
У Львові під час перевірки документів вбили військового ТЦК, він стік кров’ю
🕑 21 годину 53 хвилини тому
Росіяни убили 6-річну дівчинку в Херсоні
🕑 23 години 11 хвилин тому
Росія створила щонайменше 165 військових таборів з мілітаризації викрадених українських дітей (фото)
🕑 вчора
Все новости