Граблі зі слідами страусиних туфель Януковича і танці на радощах

17.08.2017 в 09:07 | Денис Казанский, джерело: «Facebook»

Життя вже багаторазово підтверджувало, що тупі репресивні методи боротьби з опонентами влади в Україні не працюють.

Часом, у мене складається враження, що команда Порошенка знайшла десь в коморі Адміністрації президента старі граблі зі слідами страусиних туфель Януковича і почала на радощах на них танцювати.

Здавалося б, життя вже багаторазово підтверджувало, що тупі репресивні методи боротьби з опонентами влади в Україні не працюють. Всі, хто намагався їх застосовувати, ганьбилися, зазнавали поразки і втрачали владу. Проте, чиновники знову не придумали нічого кращого, ніж кинути за грати чувака, який їм не подобається.

З тієї ж комори в АП дістали старий, присипаний пилом словник Піховшека. "Грантоїди", "ледарі", "іноземні агенти" - це все звідти. Добре пам'ятаю, яку лють викликали іноземні фонди та антикорупційні активісти у оточення Януковича. Скільки лайна лилося тоді на адресу "Чесно", "Стоп цензурі", Опори, ФРІ та інших "агентів Держдепу".

Здавалося б, Януковича вже й слід прохолов, але в мережі я постійно натикаюся на людей, які досі клянуть "грантоїдів", ніби на дворі 2013 рік і Янукович досі президент. Може ви, хлопці, країною помилилися? Боротися з "грантоїдами" - це в компанію до Равреби та Чаленка. Вони усі зараз тусят за поребриком.

Само собою, всі ці незграбні спроби адаптувати методи "донецьких" під новий європейський вектор виглядають тупо просто тому, що це не працює. Нічого крім дискредитації влади вся ця метушня навколо Шабуніна з замовними мітингами та дріб'язковими провокаціями не приносить. Це соромно і смішно.

Коли подібним чином діяв Янукович, це викликало певне розуміння. По-перше, єнакіївський урка інакше просто не вмів. По-друге, він орієнтувався на Путіна і на Москву, а там такі методи вважаються нормальними. Але коли садити в тюрму незручного громадського активіста збирається влада, яка проголошує курс на євроінтеграцію та орієнтується на Захід, це виглядає як шизофренія.

У підсумку репресивна машина доб'ється лише того, що Шабунін отримає тільки більше ваги і авторитету. А його антикорупційні розслідування стануть приковувати до себе набагато більше уваги.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна
Все видео

Лента новостей

Ізраїль збудував таємну військову базу в іракській пустелі
🕑 20 годин 44 хвилини тому
Від колонії до війська: скільки жінок-ув’язнених мобілізувалися до лав ЗСУ
🕑 22 години 44 хвилини тому
У Туреччині презентували український комплекс для евакуації поранених під вогнем (фото)
🕑 вчора
Путін намагається зірвати рекордний обмін полоненими, - джерела
🕑 вчора
В Іспанії оголошено карантин через хантавірус
🕑 вчора
У ВООЗ запевнили мешканців Канарських островів, що хантавірус - це не черговий COVID
🕑 вчора
Приставив до шиї ніж: у Львові чоловік побачив військових ТЦК і взяв в заручниці 13-річну дівчинку (фото)
🕑 вчора
Людина, яка не відвела погляд: 10 травня — день народження Мацієвського, вбитого за слова "Слава Україні!" (відео)
🕑 вчора
У Харкові під час перемир'я дрон влучив у 9-поверхівку (фото, відео)
🕑 вчора
Біля Чорнобиля поширилася масштабна пожежа, найскладніша ситуація на березі Прип’яті
🕑 вчора
Парадом у Москві керував авдіївський м’ясник Мордвічев, який знищував Маріуполь (фото)
🕑 позавчора
Вдруге за два дні: у Каспійську пролунали вітальні салюти в районі порту, є ураження (відео)
🕑 позавчора
РФ з дронів скидає листівки воїнам ЗСУ і закликає здатись у пам’ять про дідів, ми їх запросили до Кобзона (відео)
🕑 позавчора
По Червоній площі промарширували вбивці та мародери, військові КНДР, а в Читі - жінки окупантів "СВО" (відео)
🕑 позавчора
На Чернігівщині дрон вбив батька та сина (фото)
🕑 позавчора
Все новости