Это война: будут и обстрелы, и взрывы, и подрывы, и убийства

09.10.2018 в 12:38 | Роман Доник, джерело: «Facebook»

​Братцы, у нас война. Пятый год война. Даже если вы о ней иногда между срачей и забываете, она не прекращается. Она не прекратится до тех пор пока мы не победим.

Взрывы на складах такая же часть войны. Это просто еще одна из атак врага. Когда в сводках слышите: "30 раз обстреляли позиции". Так вот это тоже самое.

Можно много, уютно и умно писать и говорить. Но это война. У нас в СБУ родственники замов руководителей служб получают гражданство российское. У нас депутаты ВР работают на страну агрессора. Это тоже часть войны. Просто относитесь к этому как к войне. Нравится или не нравится, но еще будут и обстрелы, и взрывы и подрывы и убийства. Пока мы не победим, нас будут уничтожать. И на передовой и в мирных городах и на складах и в тыловых частях.

Поймите одно. Никто из армейского руководства не заинтересован в том, чтобы взрывались боеприпасы. Тем более после всех предыдущих событий. Даже частота взрывов складов свидетельствует о том, что это не случайность.

Просто не реагируйте на это так, как будто почти пять лет не идет война и не льется кровь. Погибших, раненых нет? И слава Богу. Работаем дальше. Восстанавливаемся. А разбираются пусть специалисты в причинах. Наше дело с них не слазить и требовать выяснения причин и наказания виновных, а не назначать виноватых по старой советской традиции.

И да, еще раз повторю. У нас идет война. Просто большинство из нас об этом уже забыло. Страх прошел.

А если совсем невмоготу и требуется срочно выпустить пар - можете помочь фронту. Глядишь и попустит трохи.

Допомогти перемозі легко. Гривня карта ПриватБанку 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

«Я була впевнена, що з ним нічого не станеться»: трагічне прощання з засновником «Плацдарму» Олексієм Юковим у Києві
Ветеран Олексій Притула: про мову, Одесу, ТЦК та війну за свободу, а не за Зеленського
Зима 2026-2027: Три сценарії енергетичної кризи та готовність України
Україна атакує склади Wildberries: чому російський маркетплейс став ціллю та які наслідки для економіки РФ
Посол України в Польщі про образливі інциденти, майбутні виклики та історичні непорозуміння
Українцям за кордоном: нові правила військового обліку та консульських послуг
Люксові автівки за копійки: українські посадовці знову намагаються ввести в оману державу та громадян
Як Уолл-стріт навчили грати за правилами: Історія створення SEC
Все видео

Лента новостей

Національна філармонія України розпочала 163-й концертний сезон
🕑 53 хвилини тому
Шахраї на Київщині втягують жертв у злочини, погрожуючи кримінальною відповідальністю
🕑 3 години 53 хвилини тому
Китайські моделі ШІ завойовують Африку: доступність і локалізація перемагають американські аналоги
🕑 3 години 59 хвилин тому
Українці за кордоном: нові правила тимчасового захисту, соціальні зміни та зростання антиукраїнських настроїв
🕑 4 години 35 хвилин тому
Звернення на честь річниці командувача Сил безпілотних систем Мадяра від 429-ї бригади
🕑 4 години 39 хвилин тому
Київ прощається з 46-річним Олександром Білецьким, який загинув на Донеччині
🕑 4 години 41 хвилину тому
Чи перехоплює Україна ініціативу на фронті: аналіз змін у застосуванні БПЛА та тактиці
🕑 4 години 56 хвилин тому
ЗСУ уразили ППО та РЛС ворога на півдні РФ та в Криму
🕑 5 годин 32 хвилини тому
Миколаївський зоопарк відзначив День працівників ветеринарної медицини
🕑 5 годин 41 хвилину тому
Українська ППО відбила масштабну атаку: збито 174 "шахеди" та 5 баражуючих боєприпасів
🕑 5 годин 42 хвилини тому
Авіаносець США готовий до експлуатації безпілотників-заправників MQ-25 Stingray
🕑 5 годин 42 хвилини тому
Зеленський втрачає довіру: від «контрнаступу» до «найскладнішої зими» – оцінка експерта
🕑 5 годин 43 хвилини тому
Українські "птахи" вразили російський тіньовий флот: 218 суден знищено за місяць операції "МоЛоЧКа"
🕑 6 годин 52 хвилини тому
Серпневе свято в Швеції: сезон раків та традиційні застілля
🕑 6 годин 52 хвилини тому
Зарплату вчителів підвищать на 20% з 1 вересня
🕑 6 годин 55 хвилин тому
Все новости