Свободівець зі Стрия знявся з виборів через російський паспорт

12.10.2020 в 09:08 | Дмитро Снєгирьов, джерело: «Facenews»

Варто зазначити, що Юрович особисто підтвердив факт отримання російського паспорту у 2012 році. Утім він запевнив, що паспорт не дійсний. Проте, за інформацією ЗМІ, у російський реєстрах паспорт Юровича досі значиться чинним.

Кандидат на посаду голови Стрийської ОТГ та в депутати Стрийської ОТГ від ВО "Свобода" Борис Юрович знімає свою кандидатуру через скандал з його російським паспортом. Про це заявила Стрийська районна організація партії.

"Це рішення пов’язане з інформаційною кампанією, яку розгорнуто проти Юровича, зокрема звинуваченнями, що він є власником російського паспорта. За його словами, він не хоче нашкодити партії, тому вирішив не брати участі в місцевих виборах як кандидат", — зазначено у повідомленні партії.

Крім того, у заяві Стрийської районної організації ВО "Свобода" зазначено, що сім’я Бориса Юровича виїхали в Сибір через переслідування радянської системи. Борису на той час було 3 роки.

Сам Юрович коментуючи цю ситуацію пояснив, що не хоче нашкодити партії, тому вирішив не брати участі в місцевих виборах як кандидат.

"Я не буду виправдовуватися, брати участь в інформаційних війнах, тому вирішив зняти свою кандидатуру. Надалі буду продовжувати працювати й боротися задля України і гідного життя українців",-заявив він.

Варто зазначити, що Юрович особисто підтвердив ІА ZAXID.NET, факт отримання російського паспорту у 2012 році. Утім він запевнив, що паспорт не дійсний. Проте, за інформацією ЗМІ, у російський реєстрах паспорт Юровича досі значиться чинним.

Примітно, що за даними російського бізнес-сервісу "За чесний бізнес" Борис Ярославович Юрович вказаний засновником компанії ТОВ "Россервіс", зареєстрованої у 2013 році у місті Нягань Ханти-Мансійського автономного округу – Югра. Генеральною директоркою компанії вказана Наталія Юрович. "Россервіс" займається оптовою торгівлею паливом та подібними продуктами.

Нагадаю, у 2017 році позафракційний депутат Верховної Ради, член політради партії "Свобода" Юрій Левченко підтвердив, що в свій час мав російське громадянство. За словами Левченка, він отримав російський паспорт винятково з практичних міркувань - задля швидкого отримання закордонного паспорта, який був потрібен йому для продовження навчання закордоном.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

«Я була впевнена, що з ним нічого не станеться»: трагічне прощання з засновником «Плацдарму» Олексієм Юковим у Києві
Ветеран Олексій Притула: про мову, Одесу, ТЦК та війну за свободу, а не за Зеленського
Зима 2026-2027: Три сценарії енергетичної кризи та готовність України
Україна атакує склади Wildberries: чому російський маркетплейс став ціллю та які наслідки для економіки РФ
Посол України в Польщі про образливі інциденти, майбутні виклики та історичні непорозуміння
Українцям за кордоном: нові правила військового обліку та консульських послуг
Люксові автівки за копійки: українські посадовці знову намагаються ввести в оману державу та громадян
Як Уолл-стріт навчили грати за правилами: Історія створення SEC
Все видео

Лента новостей

Мадяр: Війна проти РФ – це демонтаж її воєнної машини через асиметричне знекровлення
🕑 5 годин 47 хвилин тому
Видавництво «Мрієлов»: як обіцянка на фронті перетворилася на видавничий дім за підтримки ЄС
🕑 6 годин 3 хвилини тому
Національна філармонія України розпочала 163-й концертний сезон
🕑 7 годин 3 хвилини тому
Шахраї на Київщині втягують жертв у злочини, погрожуючи кримінальною відповідальністю
🕑 10 годин 3 хвилини тому
Китайські моделі ШІ завойовують Африку: доступність і локалізація перемагають американські аналоги
🕑 10 годин 8 хвилин тому
Українці за кордоном: нові правила тимчасового захисту, соціальні зміни та зростання антиукраїнських настроїв
🕑 10 годин 44 хвилини тому
Звернення на честь річниці командувача Сил безпілотних систем Мадяра від 429-ї бригади
🕑 10 годин 48 хвилин тому
Київ прощається з 46-річним Олександром Білецьким, який загинув на Донеччині
🕑 10 годин 50 хвилин тому
Чи перехоплює Україна ініціативу на фронті: аналіз змін у застосуванні БПЛА та тактиці
🕑 11 годин 5 хвилин тому
ЗСУ уразили ППО та РЛС ворога на півдні РФ та в Криму
🕑 11 годин 41 хвилину тому
Миколаївський зоопарк відзначив День працівників ветеринарної медицини
🕑 11 годин 50 хвилин тому
Українська ППО відбила масштабну атаку: збито 174 "шахеди" та 5 баражуючих боєприпасів
🕑 11 годин 51 хвилину тому
Авіаносець США готовий до експлуатації безпілотників-заправників MQ-25 Stingray
🕑 11 годин 52 хвилини тому
Зеленський втрачає довіру: від «контрнаступу» до «найскладнішої зими» – оцінка експерта
🕑 11 годин 53 хвилини тому
Українські "птахи" вразили російський тіньовий флот: 218 суден знищено за місяць операції "МоЛоЧКа"
🕑 13 годин 2 хвилини тому
Все новости