Банки повысили ставки по депозитам

14.08.2018 в 08:55 | Олег Павлось, джерело: «Лига.net»

За последнюю неделю средние процентные ставки по депозитам выросли для всех валют. Об этом свидетельствует обзор актуальных депозитных программ в банках Украины, проведенный изданием.

Средняя процентная ставка в гривне максимально выросла по депозитам на срок свыше года (на 0,06 п.п. до 12,47%). Синхронно поднялась доходность вкладов сроком от 3 до 6 месяцев и от 6 до 12 месяцев (на 0,01 п.п. до 12,13% и до 12,94% годовых соответственно).

В то же время депозиты в национальной валюте на период от 1 до 3 месяцев подешевели на 0,04 п.п. до 10,11% годовых. Вклады периодом до месяца по-прежнему предлагают 6,26% годовых. Не претерпели изменений и бессрочные сбережения (7,6%).

Лидерами роста доходности среди вкладов в долларах США стали сбережения сроком 3 до 6 месяцев (на 0,07 п.п. до 2,03%). Депозиты сроком свыше года подорожали на 0,03 п.п. и предлагают 2,84% годовых. А вклады на период от полугода выросли в цене на 0,02 п.п. до 2,55% годовых.

Бессрочные сбережения в американской валюте предлагают 0,96% годовых, а вклады на срок до месяца – 1,1% годовых. Депозиты периодом от 1 до 3 месяцев предлагают 1,12% годовых.

Максимально подорожали вклады в евро на срок от 3 до 6 месяцев. Рост их доходности составил 0,10 п.п., а предлагают они теперь 1,44% годовых. Вклады свыше года подорожали на 0,06 п.п. до 2,08% годовых. А вклады от полугода до года выросли в цене на 0,05 п.п., их доходность составляет 1,82% годовых.

Снизили стоимость лишь сбережения в европейской валюте на период до 1 месяца, на 0,05 п.п. до 0,63% годовых. Вклады сроком от 1 до 3 месяцев по-прежнему предлагают 0,92% годовых. Бессрочные сбережения также остались без изменений (0,58%).

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

«Чорна іронія долі»: Смерть сенатора Грема прискорила ухвалення ключових санкцій проти РФ
Потонув корабель, що брав участь у захопленні українських моряків: Відплата неминуча
Командира військової частини підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів
Хто «копає» під Федорова: прозорі тендери проти «придворної механіки»
Ротація у євроінтеграційному блоці: Качка йде, Ченцов замінить – чи отримає Україна новий імпульс до ЄС?
Українські виробники представили нові боєприпаси та роботизовані системи на виставці Brave1
Україна отримає Rafale: Франція постачає перші 16 винищувачів та ліцензії на виробництво ключових ракет
Уряд ШмигаляForever: Звільнення Свириденко та невизначеність у Кабміні напередодні кадрових ротацій
Все видео

Лента новостей

КМДА планує телемарафон для пояснення підвищення тарифів на проїзд у Києві
🕑 13 хвилин тому
Мова ненависті в Польщі: від онлайн-простору до міських вулиць
🕑 42 хвилини тому
Німецькі дрони Helsing HX-2 успішно випробувані в Литві в умовах РЕБ
🕑 1 годину тому
Спецагенти виявили авто вартістю 2,9 млн грн, куплене поліцейським на Харківщині
🕑 1 годину 15 хвилин тому
Родина мера Ужгорода розбудовує місто під час війни: розслідування
🕑 1 годину 22 хвилини тому
Безпрецедентна кампанія ЗСУ: 116 російських кораблів вражено за 9 днів в Азовському та Чорному морях
🕑 1 годину 26 хвилин тому
ООН: Червень 2026 року став найсмертоноснішим місяцем для цивільних українців з квітня 2022
🕑 1 годину 30 хвилин тому
Прогноз погоди в Україні на 15 липня: стабілізація, але з дощами та грозами
🕑 1 годину 49 хвилин тому
Тесть нардепа Яценка володіє нерухомістю на мільярд гривень, частину отримав у подарунок
🕑 2 години 22 хвилини тому
Російські НПЗ під ударом, Крим без світла, а ціни злетіли: хроніка проблем в РФ
🕑 3 години 23 хвилини тому
Данія виділила ще 80 мільйонів крон на підтримку енергетики України
🕑 3 години 24 хвилини тому
Кадрові бурі в Києві: Уряд на вихід, ЗСУ звільняють 43 км² на Дніпропетровщині
🕑 3 години 24 хвилини тому
Російські судна залишилися без страховки від військових загроз у Чорному морі
🕑 4 години 39 хвилин тому
Власник Ajax Systems Олександр Конотопський: податкове резидентство в ОАЕ та завод у В'єтнамі
🕑 4 години 50 хвилин тому
Рада прирівняла права військових з-поміж колишніх засуджених до інших захисників
🕑 5 годин 14 хвилин тому
Все новости