Отель на Бали ввел необычный запрет для постояльцев

19.11.2018 в 23:50 | Олег Павлось, джерело: «Facenews»

Один из отелей на индонезийском острове Бали ввел необычный запрет для своих постояльцев - им запретили пользоваться мобильными телефонами.

Туристов допускают к бассейну только при условии отказа от смартфона и других гаджетов, пишет Lonely Planet.

Владельцы отеля утверждают, что они хотят, чтобы гости тратили свое время исключительно на отдых и релаксацию.

Они уверены, что только таким способом туристы смогут по-настоящему расслабиться и насладиться моментом, обретя спокойствие.

На территории отеля установили соответствующие информационные таблички, а также шкафчики для безопасного хранения электронных устройств.

Запрет на использование электронных гаджетов действует в отеле с 9 до 17 часов. Отдохнуть у бассейна со смартфоном, либо планшетом можно только за два часа до начала действия запрета, либо на протяжении двух часов после.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях
Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
Все видео

Лента новостей

Топполіцейський оскаржує конфіскацію 8,5 млн грн: ВАКС розглядає апеляцію у справі пентхаусу родини
🕑 21 годину 31 хвилину тому
Як відкрити прибуткове кафе
🕑 вчора
Топ-тендери тижня: на Львівщині розіграли 5,4 млрд грн на дороги з різницею цін у рази
🕑 вчора
Ніколов: FT пише про можливе оголошення виборів і референдуму 24 лютого
🕑 вчора
Україна отримала 36 балів у CPI–2025 і посіла 104 місце серед 182 країн
🕑 вчора
Харківська область оголосила надзвичайну ситуацію в енергетиці
🕑 вчора
Зеленський підписав указ про службу 60+: контракт на рік і особливі умови
🕑 вчора
Сім’ю військового, якого помилково визнали загиблим, зобов’яжуть повернути 15 млн грн
🕑 позавчора
Бізнесмен Ігор Мазепа на смерть збив пішохода на Житомирщині: подробиці та фото
🕑 позавчора
Росіяни погрожують сім'ям українських полонених, щоб ті реєстрували на себе Starlink
🕑 позавчора
У Львові 42-річний військовий у СЗЧ вбив знайомого
🕑 позавчора
Кулеба повідомив про можливі зміни у теплопостачанні в Україні
🕑 позавчора
Скандал на Олімпіаді з "шоломом пам'яті" з фото українських атлетів, убитих РФ, отримав продовження
🕑 позавчора
Молотком і сокирою: на Рівненщині у школі вбито п'ятьох людей (фото, відео)
🕑 позавчора
Після атак на Залужного — істерика: Береза розніс заяву Мосейчук про ОП
🕑 позавчора
Все новости