Американские ученые обнаружили жизнь на Марсе

28.03.2019 в 16:19 | Инна Сабатин, джерело: «vlasti.net»

Группа ученых из США, Италии и Индии опубликовала в научном астробиологическом журнале (Journal of Astrobiology and Space Science Reviews) статью под названием Evidence of Life on Mars? – «Свидетельство жизни на Марсе?».

Статья снабжена свидетельством. И не одним: снимками, сделанными марсианскими роверами, в том числе и ныне работающим на соседней планете «Любопытством» (NASA’s Curiosity Mars rover). На снимках - некие объекты, которые авторы публикации считают биологическими. То есть, живыми.

Ученые полагают, что разнокалиберные шарики, попавшие в кадр, это грибы. Вроде земных дождевиков. А некие белесые или, наоборот, темные наросты на марсианских камнях, это лишайники или плесень. Мол, с такой оценкой согласны десятки независимых экспертов.

Ученые, увидевшие признаки марсианской жизни, полагают, что ее могло занести с Земли — с метеоритами. По крайней мере споры способны на подобное путешествие.

Но как грибы выжили на Марсе? Местные условия отнюдь не комфортны. Даже для плесени. Может быть, случайно выработали сверхъестественную устойчивость?

Авторы публикации намеренно поставили вопросительный знак в заголовке. Ведь как они сами признаются, полной уверенности в том, что в кадр попали действительно биологические объекты, нет. И в NASA пока никак не прокомментировали сенсационную статью. Но на снимках «марсианская живность» выглядит весьма убедительно.

Кстати, известный виртуальный археолог и биолог Скотт Уаринг (Scott C. Waring) находил грибы на снимках, которые «Любопытство» делал в прошлом году. Сравнивая их, заметил, что грибы растут.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Енергетична незалежність від сонця: у Кременчуці запустили серійне виробництво сонячних трекерів «ХАММЕР»
Авто на жінку, хата на тещу: ТОП-6 історій про те, як українські чиновники ховають статки
«Кінець війни до літа», вибори й референдум: у підсумках тижня «Є ПИТАННЯ» зібрали головні скандали навколо Банкової, мобілізації та спорту
«Російський слід» в Офісі генпрокурора: журналістка заявила про паспорти РФ, бізнес в «ЛНР» та податки до бюджету агресора
«Дельта» проти «Дзвону»: НАБУ передало до суду справу про корупцію в бойовій ІТ-системі ЗСУ
Рада зірвала голосування за євроінтеграційні закони
Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
Все видео

Лента новостей

«Моральне дно»: Німецькі ЗМІ різко розкритикували МОК за дискваліфікацію Владислава Гераскевича
🕑 2 години 22 хвилини тому
Поповнення у зірковій родині: Марина Бех та Михайло Романчук вперше стали батьками
🕑 10 годин 41 хвилину тому
Україна, імовірно, готова піти на "найжорсткішу поступку з усіх", – The Atlantic
🕑 16 годин тому
У Женеві відбудуться два раунди переговорів щодо України та Ірану
🕑 19 годин тому
АІ-агенти пішли у війська: у бригадах ТРО ЗСУ стартувало тестування мовного асистента Леся Foxy
🕑 19 годин 55 хвилин тому
США подають сигнали, що на компроміс має йти Україна, а не РФ, – Зеленський
🕑 20 годин тому
Крижаний удар: у Києві навалить снігу та вдарять морози
🕑 20 годин 55 хвилин тому
Українського фігуриста змусили вийти на один лід із росіянином, який виступає у пропагандиста (фото)
🕑 21 годину 56 хвилин тому
"Найближчі дні очікується новий масований удар, підрозділи ППО пусті", - Зеленський
🕑 22 години 10 хвилин тому
Посол США при НАТО назвав країну, дзвінок з якої може змусити Путіна зупинити війну (відео)
🕑 22 години 45 хвилин тому
Снігопади, сильний вітер та морози: на Україну насувається негода
🕑 вчора
Скандал довкола ВЕС у Карпатах: міністра економіки звинуватили у відкритті «скриньки Пандори»
🕑 вчора
Ім’я Івана Кононенка — на Олімпіаді: у Х-Park нагадали про пам’ять загиблих спортсменів
🕑 вчора
Україна розпочала контрнаступ після відключення росіян від Starlink
🕑 вчора
Понад тисяча будівель без тепла: у Києві заговорили про націоналізацію Дарницької ТЕЦ
🕑 вчора
Все новости