В Украине оказалось сорвано пробное онлайн ВНО

15.06.2020 в 15:45 | Инна Сабатин, джерело: «Корреспондент»

Многие абитуриенты в понедельник, 15 июня, не смогли начать онлайн экзамен в рамках пробного внешнего независимого оценивания. Об этом сообщают их родители в соцсети, передает FaceNews.ua.

Они отмечают, что содержимое сайта не загружается. Неполадки наблюдаются в разных регионах, в том числе в Киевской области и в Одессе.

Сервер веб-ресурса не выдержал нагрузки и "лег". Министерство образования и науки в свою очередь сообщило, что Украинский центр качества образования уже работает на устранением технических проблем.

Также Минобразования сообщило, что участникам пробного ВНО, которое запланировано на 15 и 17 июня, будут возвращены деньги из-за невозможности проведения пробного ВНО в школах.

С случае возникновения проблем со входом на сайт абитуриентам и родителям советуют обращаться в региональные центры оценивания качества образования.

При этом отмечается, что загрузить тестовую тетрадь, бланк ответов по украинскому языку и литературе и занести свои ответы к сервису определения результатов участники могут до 18:00 19 июня.

Читайте также: В МОН рассказали, как пройдет ВНО в условиях карантина
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ
Все видео

Лента новостей

Стратегія ставок на спорт яку обирають досвідчені бетори
🕑 11 годин 27 хвилин тому
Як вибрати надійну платформу для консультацій з психологами
🕑 11 годин 28 хвилин тому
Cтавки на спорт без ошибок на Паривин
🕑 11 годин 30 хвилин тому
Епіфаній розкрив останнє пророцтво патріарха Філарета, яке вже справдилося
🕑 вчора
Наземна операція в Ірані стане "катастрофою" для США, - Залужний
🕑 вчора
Сили оборони збили новий рідкісний російський дрон "Клин": подробиці від Флеша (фото)
🕑 вчора
Задимлення на десятки кілометрів: Київ накрило димом через масштабну пожежу складів (відео)
🕑 вчора
Філарета поховали у Володимирському соборі, тисячі вірян провели його в останню путь (фото, відео)
🕑 вчора
Росія атакувала "Укрзалізницю": під час евакуації зустрічний поїзд на смерть збив 19-річну провідницю (відео)
🕑 вчора
"Уперше під час повномасштабної війни": Україну відвідало командування НАТО
🕑 вчора
У ніч на 29 березня на українців чекає переведення годинників
🕑 позавчора
"Найголовніше – зрозуміти": українська переговорна команда вже зустрілась із Віткоффом та Кушнером (відео)
🕑 позавчора
США та Ізраїль атакували ядерний об'єкт у Натанзі — це головний центр збагачення урану
🕑 позавчора
"Досить ядерного лицемірства": у Лондоні пройшла багатотисячна акція проти бомбардувань Ірану (відео)
🕑 позавчора
Над Запоріжжям чорний дим і перебої зі світлом: росіяни шахедами атакували критичну інфраструктуру (відео)
🕑 позавчора
Все новости