Найкраща голкіперка у світі попросила задонатити на квиток на Чемпіонат світу, бо Мінспорту "голе й босе"

14.10.2023 в 09:15 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Голкіперка жіночої збірної України з пляжного футболу Анастасія Терех вимушена зараз просити в українців фінансової підтримки, аби взяти участь у Чемпіонаті світу з текболу.

Виявилось, що Міністерство молоді та спорту на чолі з Вадимом Гутцайтом не в змозі забезпечити квитки для українських титулованих спортсменів, які виборюють передові місця на змаганнях по всьому світу, і завдяки яким майорить національний прапор України. Тож це чергове питання про "примарну" корупцію у Мінспорту, адже гроші на забезпечення збірних виділяються.

На свій день народження 8 жовтня Анастасія Терех, яку організатори Міжконтинентального кубку чемпіонів з пляжного футболу-2023 визнали найкращою голкіперкою у світі, попросила донатити їй на квиток до Таїланду. Там спортсменка, яка також грає у складі нашої збірної з текболу, має представити Україну на Чемпіонаті світу з текболу. Зазначимо, що гроші потрібні не лише на сам квиток на Чемпіонат й назад додому, а й на проживання.

Судячи з того, що спортсменці довелось відкрити збір, проблему фінансування проігнорували також і Українська Асоціація Футболу, і Асоціація пляжного футболу України.

Як раніше писав FaceNews.ua, Президент НОК Гутцайт зайняв проросійську позицію і почув у відповідь: "Це політичне бл*дство", "Мерзенна душонка"
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна
Все видео

Лента новостей

Ізраїль збудував таємну військову базу в іракській пустелі
🕑 19 годин 41 хвилину тому
Від колонії до війська: скільки жінок-ув’язнених мобілізувалися до лав ЗСУ
🕑 21 годину 41 хвилину тому
У Туреччині презентували український комплекс для евакуації поранених під вогнем (фото)
🕑 23 години 11 хвилин тому
Путін намагається зірвати рекордний обмін полоненими, - джерела
🕑 вчора
В Іспанії оголошено карантин через хантавірус
🕑 вчора
У ВООЗ запевнили мешканців Канарських островів, що хантавірус - це не черговий COVID
🕑 вчора
Приставив до шиї ніж: у Львові чоловік побачив військових ТЦК і взяв в заручниці 13-річну дівчинку (фото)
🕑 вчора
Людина, яка не відвела погляд: 10 травня — день народження Мацієвського, вбитого за слова "Слава Україні!" (відео)
🕑 вчора
У Харкові під час перемир'я дрон влучив у 9-поверхівку (фото, відео)
🕑 вчора
Біля Чорнобиля поширилася масштабна пожежа, найскладніша ситуація на березі Прип’яті
🕑 вчора
Парадом у Москві керував авдіївський м’ясник Мордвічев, який знищував Маріуполь (фото)
🕑 позавчора
Вдруге за два дні: у Каспійську пролунали вітальні салюти в районі порту, є ураження (відео)
🕑 позавчора
РФ з дронів скидає листівки воїнам ЗСУ і закликає здатись у пам’ять про дідів, ми їх запросили до Кобзона (відео)
🕑 позавчора
По Червоній площі промарширували вбивці та мародери, військові КНДР, а в Читі - жінки окупантів "СВО" (відео)
🕑 позавчора
На Чернігівщині дрон вбив батька та сина (фото)
🕑 позавчора
Все новости