Найстаршим автором голу став у професійному хокеї чех Яромір Ягр (відео)

19.04.2024 в 11:00 | Олег Павлось, джерело: «ZN.UA»

Знаменитий чеський хокеїст Яромір Ягр став найстаршим автором голу в історії професійного хокею. Він закинув шайбу у віці 52 років в матчі "Кладно" - "Всетін".

Нападник Ягр грає за рідний "Кладно" у Чехії та одночасно володіє клубом.

Команда "Кладно" зустрічалася у поєдинку в боротьбі за місце в еліті чеського хокею з "Всетіном".

Яромір Ягр вийшов на лід та закинув шайбу у ворота суперника на другій хвилині. Клуб "Кладно" переміг з рахунком 7:2.

Для Яроміра Ягра це був перший гол сезону. Він закинув шайбу у віці 52 років, 63 днів. Це новий рекорд історії професійного хокею.

Ягр перевершив досягнення канадця Горді Хоу, який відзначився голом у 52 роки та 11 днів.

Яромір Ягр виступав у НХЛ із перервами, починаючи з 1990 року. У "Кладно" нападник перейшов у 2018-му році.

Чех двічі вигравав Кубок Стенлі з "Піттсбургом", а також ставав олімпійським чемпіоном та двічі чемпіоном світу. Ягр є лідером серед усіх європейських хокеїстів у НХЛ за кількістю очок та передач в історії.