"Я за військовий переворот": музикант Олег Скрипка поділився, хто має керувати Україною

28.10.2025 в 19:00 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Український музикант і лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка поділився, яким бачить майбутнє України. Свою думку він висловив в інтерв'ю Апостроф TV.

На думку музиканта, проблема громадян в країні полягає в тому, що вони обирають популістів. Скрипка навів приклад, що дівчата в переважній більшості обирають чоловіків, які їм на вуха навішують, а вони потім з такою особою живуть.

"Або нормальні чоловіки вибирають якусь ліву фіфу з надутими губами", - додав він.

Тобто, на його думку, люди не дивляться в суть речей і не можуть знати, що людина може нормально зробити, а що - ні. Тому, він має сумніви, що сильні політики можуть прийти до влади в цій ситуації.

"Ну або буде якийсь військовий переворот, я не знаю, і поставлять класного військового. Ось я за військовий переворот. Щоб поставити нормального військового або навіть допустити до політики тільки військових. Все! Ось хто пройшов бойові дії", - поділився Скрипка.

Як приклад музикант вказав командувача Силами безпілотних систем Роберта "Мадяра" Бровді та волонтера Сергія Стерненка, яких "знають мільйони".

"І то їх треба перевіряти. Ми ж не знаємо: є образ медійний, і треба перевірити. От таких людей тільки й допускати в політику: у Верховну Раду тощо. Хто воював. Ну і то, хто буде перевіряти: хто за бабки зайде, хто не за бабки?", - висловив думку співак.
Читайте також: Актор-доброволець "Артист" загинув у трагічній ДТП після зустрічі з 3-місячним сином
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна
Все видео

Лента новостей

Ізраїль збудував таємну військову базу в іракській пустелі
🕑 13 годин 52 хвилини тому
Від колонії до війська: скільки жінок-ув’язнених мобілізувалися до лав ЗСУ
🕑 15 годин 52 хвилини тому
У Туреччині презентували український комплекс для евакуації поранених під вогнем (фото)
🕑 17 годин 22 хвилини тому
Путін намагається зірвати рекордний обмін полоненими, - джерела
🕑 18 годин 52 хвилини тому
В Іспанії оголошено карантин через хантавірус
🕑 20 годин 22 хвилини тому
У ВООЗ запевнили мешканців Канарських островів, що хантавірус - це не черговий COVID
🕑 21 годину 52 хвилини тому
Приставив до шиї ніж: у Львові чоловік побачив військових ТЦК і взяв в заручниці 13-річну дівчинку (фото)
🕑 23 години 22 хвилини тому
Людина, яка не відвела погляд: 10 травня — день народження Мацієвського, вбитого за слова "Слава Україні!" (відео)
🕑 вчора
У Харкові під час перемир'я дрон влучив у 9-поверхівку (фото, відео)
🕑 вчора
Біля Чорнобиля поширилася масштабна пожежа, найскладніша ситуація на березі Прип’яті
🕑 вчора
Парадом у Москві керував авдіївський м’ясник Мордвічев, який знищував Маріуполь (фото)
🕑 вчора
Вдруге за два дні: у Каспійську пролунали вітальні салюти в районі порту, є ураження (відео)
🕑 вчора
РФ з дронів скидає листівки воїнам ЗСУ і закликає здатись у пам’ять про дідів, ми їх запросили до Кобзона (відео)
🕑 вчора
По Червоній площі промарширували вбивці та мародери, військові КНДР, а в Читі - жінки окупантів "СВО" (відео)
🕑 вчора
На Чернігівщині дрон вбив батька та сина (фото)
🕑 позавчора
Все новости