Чоловік, який застрелив чотирьох поліцейських на Черкащині, був ексвійськовим: є нові подробиці

27.01.2026 в 16:45 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Чоловік, який убив чотирьох поліцейських і врешті-решт був застрелений під час проведення слідчих дій у Черкаській області, був колишнім військовослужбовцем. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в області Олег Гудима під час брифінгу

"Підозрюваний в замаху на вбивство – це місцевий мешканець 59 років, колишній військовослужбовець. На яких підставах він звільнений із війська зараз перевіряємо", - сказав він.

Стосовно інформації, що його підозрювали в замаху на вбивство місцевого депутата, поліцейський зазначив, що наразі триває розслідування, тому інші деталі наразі не розголошуються.

Читайте також: Розстріл поліцейських на Черкащині: убитий кілер полював на депутата від партії Ляшка

Дії застреленого зловмисника кваліфіковані за статтею 348 Кримінального кодексу України (вбивство поліцейського).

Щодо законності дій поліцейських, юридичну оцінку буде надавати Державне бюро розслідувань.

Стосовно обставин слідчих дій, Гудима повідомив, що 27 січня підозрюваний у скоєнні замаху на вбивство побачив поліцейських та почав переховуватися.

"Вдягнув на себе бронежилет, взяв з собою автоматичну зброю і втік з місця мешкання до лісопосадки. Під час заходів затримання із засідки здійснив постріли з автоматичної зброї в напрямку поліцейських, внаслідок чого четверо правоохоронців загинули, п'ятий був поранений. Зараз йому проводять оперативне втручання", – додав поліцейський.
Як раніше писав FaceNews.ua, Показова страта: на Черкащині кілер застрелив 4 поліцейських, ще один поранений (фото)
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Береза заявив про «операцію порятунку» Іванова і Петрова та анонсував підозру Єрмаку
«Хати і тачки на $1 млн»: BIHUS Info заявив про майно родичів керівника центру судових експертиз
Генерал Кривонос: «Путіну не потрібен мир, а розмови про гарантії — це пшик»
BIHUS Info: на конкурс керівника Держмитслужби вийшли 16 кандидатів — серед них фігуранти обшуків
Ніколов заявив про різні наслідки двох корупційних скандалів: ДТЕК повернув «маржу» «Енергоатому», а Волинська митниця — без підозр
В Україні розвідані значні поклади графіту, а алмази знаходили сотнями разів — але промислових родовищ поки не відкрили
Суд у Нововолинську закрив справу проти військового капелана за стрільбу «в невідведеному місці» та повернув зброю
Як поводитися з Америкою: у Давосі європейці шукали баланс між жорсткістю й обережністю
Все видео

Лента новостей

Київ накриють шалені морози до -25°C з 30 січня
🕑 1 годину 7 хвилин тому
Холодомор у столиці: киянам обмежили гарячу воду, щоб повернути в домівки тепло
🕑 2 години 14 хвилин тому
Береза: Єрмаку готують підозру у корупції — ОП прагне закритого суду
🕑 2 години 15 хвилин тому
Росіяни атакували трьома ударними дронами поїзд на Харківщині, виникла пожежа, є поранені
🕑 2 години 17 хвилин тому
Суд у Миколаєві залишив під арештом коштовності та сотні тисяч доларів ексголовлікарки МСЕК Бєлякової
🕑 2 години 32 хвилини тому
Чоловік, який застрелив чотирьох поліцейських на Черкащині, був ексвійськовим: є нові подробиці
🕑 2 години 59 хвилин тому
Розстріл поліцейських на Черкащині: убитий кілер полював на депутата від партії Ляшка
🕑 3 години 28 хвилин тому
"Нафтогаз" підтвердив приліт по нафтопроводу "Дружба" на кордоні з Польщею: розповіді очевидців (відео)
🕑 4 години 1 хвилину тому
Китайські хакери зламали телефони членів уряду Великої Британії
🕑 4 години 7 хвилин тому
"Знімають тіктоки для Путіна та Герасимова": над цими містами 2 дні літають розвіддрони, будуть бити
🕑 4 години 21 хвилину тому
Потепління в Україні 28-29 січня: прогноз від Наталки Діденко
🕑 4 години 48 хвилин тому
В Одесі під завалами виявили вже двох загиблих, серед 35 поранених – вагітна жінка та діти (фото)
🕑 5 годин тому
На Тернопільщині затримано заступника начальника ТЦК за хабарництво
🕑 5 годин 5 хвилин тому
ЄС та Індія уклали масштабну торговельну угоду
🕑 5 годин 7 хвилин тому
Підозра посадовцям «Київзеленбуду» та підприємцю через розтрату понад 1 млн грн під час реконструкції парку «Наталка»
🕑 5 годин 17 хвилин тому
Все новости