Український боксер Олександр Усик заявив про рішення відмовитися від усіх чемпіонських поясів, вказавши, що це свідомий крок. Про це він розповів у відеозверненні, яке опублікував 26 червня в Instagram.
"Сьогодні п'ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі, за ними боксували", – розповів спортсмен.
За його словами, він вирішив зробити свої пояси "вільними", щоб інші боксери могли поборотися за них.
Читайте також: Зустріч Усика та Трампа: експерт пояснив можливий вплив та політичні амбіції
"Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є Last Dance", – наголосив Усик.
Він також додав, що це свідоме рішення, яке відкриє для нього нові можливості.
"Це не кінець історії. Продовження попереду", – зазначив Усик.
Як раніше писав FaceNews.ua, Чемпіон світу з боксу Олександр Усик захищатиме докторську дисертацію