У Росії в ніч на 5 серпня безпілотники завдали удару по сортувальному центру маркетплейсу Wildberries у Тульській області. Виникла сильна пожежа. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
За даними видання Astra, ідеться про логістичний центр в Алексіні.
Дивіться також: Прямо зараз БпЛА атакують нафтопереробний завод в Уфі, небо аж чорне (відео)
Удар по області підтвердив губернатор регіону Дмитро Міляєв. За його словами, сили російської протиповітряної оборони нібито збили 107 безпілотників. Одна людина постраждала, пошкоджень зазнали два багатоквартирні будинки та два виробничі об’єкти.
Світлини й відео з масштабною пожежею на Wildberries публікують моніторингові Telegram-канали.
Склад маркетплейсу в Тульській області – восьмий з 15 найбільших, які припинили роботу після удару. Також він сьомий за площею логістичний центр Wildberries (в експлуатації 150 тис. м²). Він став 14-м атакованим складом компанії з 15 найбільших.
Читайте також: РФ вщент знищила обʼєкт компанії ROZETKA під Києвом, який щодня обробляв 100 000 замовлень (відео)