xcounter
Calendar Icon

Юрий Буглак: из директора президентской офшорки в народные депутаты

17.03.2017 16:45

Новоиспеченный депутат Юрий Буглак из «Блока Петра Порошенко», оказался директором кипрской «офшорки» президента.

Как написала на своей странице в Fаcebook журналистка Анна Бабинец: «Юрій Буглак, який сьогодні став депутатом від президентського блоку, явно заслужив на цю посаду. Останні десть років від був директором кіпрської офшорки Порошенка та його друзів — RI-SYSTEM. Її власниками, як показує нам витяг з Кіпрського реєстру, є Ігор Кононенко, В’ячеслав Москалевський, Олег Свинарчук, Олег Зімін та президентський фонд Prime Assets Capital. Порошенко, між іншим, задекларував цей офшор. Щодо пана Буглака та його ролі у діяльності RI-SYSTEM є дві цікаві речі: 1) у 2014, коли він балотувався у народні депутати, він не вказав, що є директором кіпрської офшорки; 2) припинили директорські повноваження Юрія Буглака поспіхом 18 травня 2016 року -у розпал офшорного скандалу. На щастя, тепер пан Буглак — публічна особа і, впевнена, він радо розповість більше про президентські офшори».

Как известно, ранее депутатские полномочия Алексея Савченко были прекращены в связи с его назначением на пост главы Николаевской областной государственной администрации. Теперь вместо него в состав БПП вошел Буглак.

Буглак был включен в избирательный список БПП под №81.

Сообщается, что ранее новый депутат был главным юридическим советником дочернего предприятия «Кондитерская корпорация «Roshen».

С 1999 года он – адвокат, в 1996-2012 году работал юридическим консультантом, главой юридического управления и заместителем генерального директора в «Украинском промышленно-инвестиционном концерне», с 2012 года занимал должность главного юридического советника в Roshen.

Отметим, что в парламенте четвертого созыва он был помощником нынешнего президента Украины Петра Порошенко.

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини