Росія там, де російський танк

22.03.2016 в 12:43 | Виталий Портников, джерело: «Эспрессо.TV.»

Більшість росіян впевнені, що Росія там, де територію можна захопити і захистити за допомогою сили.

Севастопольський "губернатор" Сергій Меняйло заявив, що місце кримських татар - "високо в горах", а самі вони - гості в Криму.

Зараз багато хто звинувачує Меняйло в недолугості, але він просто сказав те, що думають представникі російського суспільства - ті самі 95 відсотків, які зараз підтримують захоплення Криму. І з задоволенням підтримали б захоплення будь-якої іншої території, незважаючи на те, хто там живе.

Для таких, як Меняйло, дійсно не є цікавою історія Криму. Їм абсолютно не важливо, що Російська імперія і Радянський Союз проводили планомірну політику витіснення і знищення корінних народів Криму. Вони впевнені, що Росія - там, де російський танк. Там, де територію можна захопити і захистити за допомогою сили.

І ця сила, зрозуміло, може бути спрямована як проти зовнішнього загарбника, так і проти місцевого населення - якщо воно сумнівається в праві Росії на захоплення території. Це - середньовічна логіка. Але жах у тому, що Меняйли живуть в Середньовіччі. Росії не вдалося потрапити в сучасність. І той росіянин, хто в ній опиняється - маргінал на власній батьківщині.

Після заяви Меняйла, здається, вже ніхто не буде сумніватися, що політика маргіналізації кримських татар на їхній історичній батьківщині триватиме. І так, між іншим, відбувається з усіма корінними народами російських республік і регіонів. Скрізь, де можна знищити іншу пам'ять, іншу культуру, іншу мову - знищують.

Почали ще з давніх руських князівств, коли їх окупувала Москва. І тепер цей досвід перенесли на народи Росії. Кримські татари відрізняються від цих народів тим, що вони живуть на території, яку російською ніхто не визнає. Що на їхньому боці - не тільки історія, традиція, право на повернення на батьківщину, врешті решт - сама душа Криму.На їхньому боці - міжнародне право, яке не може скасувати не тільки якийсь там дурнуватий солдафон Меняйло. Сам Путін не може його скасувати. І від цього ненависть російських шовіністів до кримських татар є ще більшою.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Україна вразила "мозок" російських ракет: удари по заводу напівпровідників у Воронежі
Надзвичайний стан в Криму, атаки дронів на Москву та зміни в Британії: аналіз подій
Лукашенко у глухому куті: Україна виставила ультиматум, Москва мовчить
Відставка Кіра Стармера: Що означає політична криза у Великій Британії для України
Крим без пального та світла: окупаційна влада в паніці, мешканці тікають
Codex: Ваш новий ШІ-асистент для автоматизації бізнесу
Удари по Криму та логістиці РФ: наслідки для Кремля та окупантів
Українські удари перетворюють Крим на логістичний кошмар для Росії
Все видео

Лента новостей

Рідкісний ансамбль: золота флейта Юрія Шутка та орган Євгенії Бельмас підкорили Рівне
🕑 8 хвилин тому
Три роки без підозр: ДБР гальмує справу екс-керівниці податкової Києва про $1,4 млн активів
🕑 1 годину 9 хвилин тому
Травень 2026 року: Найбільша кількість цивільних жертв в Україні від початку повномасштабного вторгнення
🕑 1 годину 10 хвилин тому
Скандал довкола штучного інтелекту: німецькі ЗМІ видаляють матеріали, створені за допомогою ШІ
🕑 1 годину 12 хвилин тому
Андрій Скатерний: Як інсульт змінив моє життя та мову
🕑 1 годину 13 хвилин тому
Відставка Кіра Стармера: Що це означає для України та хто його наступник?
🕑 2 години 32 хвилини тому
Спека до +33°С та грози: Український Гідрометцентр попереджає про зміну погоди до кінця червня
🕑 2 години 38 хвилин тому
Реформа ДБР гальмується: аудит відкладено попри вимоги ЄС
🕑 3 години 6 хвилин тому
Дублянський спиртзавод на Харківщині: Фонд держмайна виставляє на приватизаційний аукціон
🕑 3 години 8 хвилин тому
«Звуки Балтики» у Києві: музичний діалог із тривожним світом та вшанування Васкса
🕑 3 години 14 хвилин тому
Українці пам'ятають жертв Другої світової: війна для них почалася раніше, ніж для світу
🕑 3 години 16 хвилин тому
«Фактор вибору»: Документальний фільм про демократичний шлях України та роль ЄС
🕑 3 години 17 хвилин тому
ВККС винесла рішення щодо кандидатів до Київського апеляційного суду: майнові питання під питанням
🕑 3 години 45 хвилин тому
На Дніпропетровщині експравоохоронців судитимуть за катування чоловіка
🕑 5 годин 25 хвилин тому
Видихаємо, хвостики! Дивні заборони для домашніх улюбленців у Києві поки не діятимуть
🕑 5 годин 30 хвилин тому
Все новости